Beltone Amaze™

Dyskretny, ale potężny aparat słuchowy.

Beltone Amaze zapewni Ci niesamowite wrażenia słuchowe we wszystkich sytuacjach z wyraźniejszym, pełniejszym i bogatszym dźwiękiem.

Wyposażony w szybką technologię mikroprzetwarzania, zintegrowane i ładowalne baterie litowo-jonowe oraz aplikację Beltone HearMax™

Beltone Amaze™ łączy się z Twoim iPhonem, iPadem, i smartfonem z systemem Android. Dzięki temu Twoje aparaty słuchowe działają tak, jakby były słuchawkami bezprzewodowymi, zapewniając dźwięk najwyższej jakości.

Jakość dźwięku

Niezwykle naturalny dźwięk

Dzięki Beltone Amaze, opartemu na najnowszej i najszybszej technologii mikroprzetwarzania, doświadczysz czystszego, pełniejszego i bogatszego dźwięku w każdej sytuacji odsłuchowej.

Przygotuj się na więcej akcji, emocji lub przygód podczas oglądania filmu. A jeśli jesteś miłośnikiem muzyki lub teatru, przygotuj się na zaskoczenie teksturowanymi dźwiękami, które sprawiają, że występy na żywo są głębsze i bardziej satysfakcjonujące.

Usłysz dźwięki tak, jak chcesz

Skorzystaj z doskonałej łączności, aby uzyskać krystalicznie czyste przesyłanie strumieniowe i spersonalizowaną kontrolę. Słuchaj muzyki lub odbieraj połączenia telefoniczne bezpośrednio przesyłane strumieniowo do aparatów słuchowych Beltone Amaze.

Możesz łatwo zdalnie sterować swoimi aparatami słuchowymi za pomocą
aplikacja Beltone HearMax™. Za pomocą kilku prostych dotknięć ekranu możesz dyskretnie dostosować programy i głośność w aparatach słuchowych, sprawdzić stan baterii, a nawet zmienić fokus na mowę — wszystko ze swojego smartfonu.

Spersonalizuj swoje wrażenia słuchowe

Dzięki aplikacji Beltone HearMax możesz dostosować swoje aparaty słuchowe do otoczenia. Jeśli jesteś w miejscu głośnym lub wietrznym, po prostu dotknij przycisku regulacji dźwięku na ekranie głównym i zmniejsz szum tła lub szum wiatru. Jeśli chcesz skoncentrować się na osobie rozmawiającej przed tobą, użyj ustawienia Fokus mowy, aby wyizolować i wzmocnić rozmowę.

Połącz się i steruj bezpośrednio z Apple Watch.
Technologia „Znajdź mój aparat słuchowy” za pośrednictwem aplikacji pomaga w zlokalizowaniu zagubionych aparatów słuchowych.

Beltone był jednym z pierwszych, który zaoferował łączność Made-for-iPhone, a aparaty słuchowe Amaze zapewniają również bezprzewodowe przesyłanie dźwięku do aparatów słuchowych ze smartfonów z systemem Android. Prekursor Beltone, GN Hearing, współpracował z Google i Cochlear Ltd., aby wprowadzić pierwsze bezpośrednie przesyłanie strumieniowe Androida do aparatów słuchowych i implantów słuchowych przy użyciu bezprzewodowej technologii Bluetooth Low Energy.

 

Niesamowicie ładowalne

Spraw, aby wymiana baterii stała się przeszłością. Dzięki zintegrowanej baterii litowo-jonowej Beltone Amaze nie musisz już wymieniać baterii. A dzięki najbardziej przyjaznej dla użytkownika przenośnej ładowarce w branży możesz ładować pewnie każdego dnia.

Beltone Amaze wytrzyma długo, do 30 godzin, po pełnym naładowaniu. Ładowanie jest proste — umieść aparaty słuchowe w ładowarce na noc, a rano będą gotowe. Jeśli zapomnisz naładować aparaty słuchowe, nie martw się – po zaledwie 30 minutach ładowania Beltone Amaze będzie gotowy do pracy przez kolejne 8 godzin przed kolejnym ładowaniem.

Akcesoria bezprzewodowe

Aparaty słuchowe Amaze współpracują również z bezprzewodowymi akcesoriami Beltone 2,4 GHz Direct Line , w tym zdalnymi mikrofonami, urządzeniami do strumieniowego przesyłania dźwięku do telefonów i telewizorów oraz ręcznymi pilotami.

hero-vegas-mobile

Chcesz wypróbować Beltone Amaze?

Modele aparatów Beltone

Beltone Amaze jest dostępny we wszystkich stylach:
Modele RIE są małe i dyskretne — ciesz się opcjami modelu z akumulatorem litowo-jonowym i modelami z wymiennymi akumulatorami.

Modele niestandardowe — wymienne baterie o 25% bardziej wydajne energetycznie do strumieniowego przesyłania muzyki i innego dźwięku.

Modele zauszne – z wymiennymi bateriami rozmiaru 13.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

AUDIOMED APARATY SŁUCHOWE

ul. M. Reja 16/18 lok. 2

87-800 Włocławek

tel: 54 426 25 85,   604 479 703

Social Media