Audibel Arc AI

 

Audibel, wiodący amerykański dostawca aparatów słuchowych, wprowadził Arc AI, całkowicie nową linię aparatów słuchowych sterowanych sztuczną inteligencją, które zapewniają wyjątkową jakość dźwięku dzięki algorytmowi AI, który automatycznie dostosowuje aparaty słuchowe do środowiska użytkownika.

Algorytm dokonuje do 55 milionów spersonalizowanych korekt co godzinę bez konieczności podejmowania jakichkolwiek działań przez użytkownika, co skutkuje 40% redukcją hałasu – co jest ogromnym dobrodziejstwem dla użytkownika ze względu na wyjątkową jakość dźwięku.

Wymagasz:
Audibel Arc AI dostarcza:
Najlepszych wrażeń z przesyłania strumieniowego
Dwukierunkowy dźwięk. Używaj mikrofonów aparatów słuchowych, aby odbierać i przesyłać głos bezpośrednio iPhone'a i iPada, umożliwiając płynną rozmowę bez użycia rąk.
Słuchania bez wysiłku
Wyjątkowa jakość dźwięku – 55 milionów automatycznych regulacji co godzinę, aby zapewnić realistyczną i oryginalną jakość dźwięku w każdym środowisku odsłuchowym.
Wyboru bez wysiłku
Wybierz z pełnej gamy i opcji aparatów słuchowych, które idealnie wpasują się w Twoje życie. Od najmniejszych do największych mocą aparatów, opracowano kodowanie, dzięki któremu nasze aparaty słuchowe będą doskonałe.
Bezproblemowego połączenia
Bezproblemowy czas połączenia między telefonem a aparatami słuchowymi, a także możliwość połączenia z jeszcze większą liczbą telefonów z systemem Android niż kiedykolwiek wcześniej.
Małych i wydajnych aparatów słuchowych
Starannie i kunsztownie wykonane aparaty słuchowe, które już za pierwszym razem pasują do komfortowego noszenia przez cały dzień, są dostępne do najszerszego zakresu ubytków słuchu.
Słyszenia w najtrudniejszych warunkach akustycznych
Wiodące w branży przetwarzanie dźwięku wykorzystujące sztuczną inteligencję w aparatach słuchowych. Za pomocą prostego dotknięcia w aplikacji Thrive sztuczna inteligencja skanuje środowisko i natychmiast wprowadza zmiany, aby pomóc, gdy tego najbardziej potrzebujesz.
Łatwiej usłyszeć ludzi noszących maski
Wystarczy dotknąć swoich aparatów słuchowych, a tryb Edge natychmiast zoptymalizuje maski, dystans społeczny i hałas w tle, aby poprawić słyszalność mowy na żądanie.
Braku brzęczenia i gwizdów
Najlepszy w swojej klasie system eliminacji sprzężeń, zapewnia komfort słuchania przez cały dzień bez sprzężeń.
Bezprzewodowego przesyłania strumieniowego
Nowa technologia zapewnia stałą wydajność bezprzewodową za pośrednictwem smartfona podczas przesyłania strumieniowego połączeń telefonicznych, telewizji, muzyki lub innych mediów.
Żyć bardziej aktywnym i zdrowszym życiem
Pierwszy na świecie zdrowy aparat słuchowy ze sztuczną inteligencją i wbudowanymi czujnikami, które umożliwiają śledzenie aktywności ciała i zaangażowania oraz wykrywanie upadku.
Wygody regulacji
Z łatwością dostosowuj swoje aparaty słuchowe w dowolnym miejscu i czasie dzięki aplikacji Thrive.
Słyszenia, które dzieje się intuicyjnie
Ustalone przez Ciebie znaczniki geograficzne, automatycznie przełączają tryby, gdy funkcja GPS w smartfonie wykryje, że znajdujesz się w oznaczonej lokalizacji. Na przykład pamięć „domu” aktywuje się po przybyciu do domu.
Słuchu dostosowanego do Twoich potrzeb
Spersonalizowana kontrola w aplikacji Thrive, umożliwia dostosowanie ustawień do własnych preferencji w różnych środowiskach akustycznych.
Akumulatorowych aparatów słuchowych
Akumulatory wielokrotnego ładowania zapewniają doskonały słuch nawet przez 24 godziny. Dostępne w kompletnej linii produktów z ładowalnymi częstotliwościami 2,4 GHz, co zapewnia komfort i wygodę za jednym ładowaniem.
Muzyki w pełniejszym brzmieniu
Całkowicie nowy sposób słuchania muzyki — regulowany za pomocą aplikacji Thrive. Teraz możesz usłyszeć każdą nutę zgodnie z zamierzeniami artystów – z czystą, wyrafinowaną jakością dźwięku.
Rozwiązania dla jednostronnego braku słuchu
Świetna jakość, czystość i spójność dźwięku dzięki technologii CROS, która umożliwia przesyłanie strumieniowe między aparatami słuchowymi, dzięki czemu możesz słyszeć dźwięki ze słabo słyszącego ucha za pomocą zdrowego ucha. Dostępne tylko w wybranych modelach RIC R, RIC i BTE.
Trwałych, niezawodnych aparatów słuchowych
Surface NanoShield, pionierski system chroniący przed wodą, woskiem i wilgocią, który chroni i zapewnia trwałość i niezawodność.
Konfigurowalnej ulgi w szumach usznych
Zaawansowana technologia Multiflex Tinnitus, którą można regulować za pomocą aplikacji Thrive, aby przynieść ulgę osobom cierpiącym na dzwonienie w uszach.
audibel thrive

Aplikacja do kontroli słuchu Thrive

Teraz masz możliwość monitorowania aktywności zdrowotnej i wysyłania powiadomień do wybranych kontaktów w przypadku upadku, a wszystko to za pomocą smartfona i w pełni funkcjonalnej aplikacji Thrive Hearing Control. Aplikacja Thrive, kompatybilna zarówno ze smartfonami z systemem Android, jak i Apple, zapewnia również szereg usług informacyjnych i większą kontrolę nad aparatami słuchowymi. Aplikacja posiada menu w języku polskim.

Aplikacja Thrive Care

Thrive Care zapewnia spokój tym, którym zdecydujesz się udostępniać informacje, jednocześnie pomagając Ci czuć się pewnie i niezależnie.

  • Udostępniaj przydatne informacje, takie jak aktywność fizyczna, używanie aparatów słuchowych, zaangażowanie społeczne i nie tylko.
  • Ty decydujesz, co chcesz udostępnić w aplikacji Thrive Hearing.
  • Wyłącznie w aparatach słuchowych Arc AI i Via Edge AI.
  • Menu w języku polskim

Akcesoria bezprzewodowe do
aparatów Audibel

Nowe akcesoria do aparatów słuchowych są wyposażone w łączność bezprzewodową, aby pomóc użytkownikom w pełni zaangażować się w otaczający ich świat. Z łatwością przesyłaj dźwięk z telewizora i różnych źródeł dźwięku bezpośrednio do aparatów słuchowych.

Style aparatów Arc AI

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

AUDIOMED APARATY SŁUCHOWE

ul. M. Reja 16/18 lok. 2

87-800 Włocławek

tel: 54 426 25 85,   604 479 703

Social Media