Bernafon Alfa - inspirowane słyszeniem przez najlepszych słuchaczy

Przedstawiamy nową gamę aparatów słuchowych klasy premium. Nowy aparat słuchowy Bernafon Alpha to pierwszy w branży aparat słuchowy z technologią Hybrid Technology™, wytyczającym drogę do naturalnego i bezkompromisowego dźwięku.

Aparaty słuchowe aplikacja na telefon

Hybrydowa technologia słyszenia

Hybrydowa technologia słyszenia zastosowana w aparatach słuchowych łączy dwie technologie słyszenia w celu uzyskania najlepszych rezultatów. Ciesz się lepszym komfortem słuchania, wyraźniejszym rozumieniem mowy i bezkompromisowym dźwiękiem.

Łączność Bluetooth

Przesyłaj dźwięk bezpośrednio do uszu, korzystając z pełnej łączności między różnymi typami urządzeń. Ulepszone rozmowy telefoniczne i strumieniowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth ze smartfona lub lepsze wrażenia z telewizora, jeśli są kompatybilne.

Łatwe ładowanie

Dla niektórych pacjentów wymiana baterii w aparatach słuchowych jest kłopotliwa.  Zamiast tego Twoje aparaty słuchowe można łatwo ładować dzięki dostępnym poręcznym etui do ładowania. Włóż aparaty słuchowe do etui, aby rozpocząć ładowanie. Nocne ładowanie zapewni Ci cały dzień energii.

Kontrola dzięki aplikacji

Aparaty słuchowe można łatwo regulować dostępem do różnych ustawień. Nie musisz się martwić o kłopotliwe sterowanie — zamiast tego połącz się z aplikacją Bernafon EasyControl-A, aby zmienić ustawienia tak, aby najbardziej Ci odpowiadały.

Wykorzystując najszybszy chip Bernafon i jednokanałowe przetwarzanie, atrakcyjny Bernafon Alpha jest w stanie wykryć i przeanalizować dźwięk, a następnie przetworzyć sygnał w czasie rzeczywistym.

Sytuacje słuchowe wiążą się z różnymi wyzwaniami. Tam, gdzie tradycyjne aparaty słuchowe mają tendencję do kompromisu, Bernafon Alpha nie. Jego technologia hybrydowa poprawia zarówno rozumienie mowy, jak i komfort słuchania.

Technologia hybrydowa w Bernafon Alpha składa się z czterech bloków przetwarzania hybrydowego. Każdy z nich łączy w sobie dwa płynnie współdziałające ze sobą odpowiedniki, aby skutecznie działać w każdej sytuacji odsłuchowej.

Hybrydowe zarządzanie hałasem : 2 systemy pracujące w tandemie.

Inteligentna Kierunkowość – stale i niezależnie dostosowuje swoje wzorce kierunkowe, aby zidentyfikować mowę, gdy obecny jest hałas.

Inteligentna redukcja szumów – gdy inteligentna kierunkowość nie jest w stanie wystarczająco poprawić słyszalności mowy w hałasie, inteligentna redukcja szumów aktywuje się i aktywnie redukuje szum tła.

Równoważenie hybrydowe: Celem balansera hybrydowego jest umożliwienie wzmocnienia dźwięku dostosowanego do preferencji użytkownika. Posiada dwa systemy, które mogą działać niezależnie lub razem:

Speech Balancer – wzmacnia sygnały mowy w obecności hałasu. Wysokość zastosowanego doładowania można dostosować do osobistych preferencji użytkownika.

Noise Balancer – zapewnia wyższy komfort słuchania w hałaśliwych sytuacjach i można go dostosować do wrażliwości użytkownika na hałas

Hybrydowe przetwarzanie dźwięku – wykorzystuje 2 systemy, których celem jest zapewnienie bezkompromisowej jakości dźwięku i słyszalności mowy:

Przetwarzanie w dziedzinie czasu – działa, aby zapewnić odpowiednią ilość wzmocnienia szybkim sygnałom mowy.

Przetwarzanie w dziedzinie częstotliwości – działa w przypadku wolniejszych dźwięków, takich jak szum, i może rozpoznać i wyizolować określoną częstotliwość szumu.

Hybrydowy Eliminator Sprzężeń – Proaktywny menedżer dźwięku składający się ze statycznych i dynamicznych systemów sprzężenia zwrotnego. Systemy te współpracują ze sobą i monitorują sygnał dźwiękowy do 126 000 razy na sekundę i aktywnie eliminują wszelkie ryzyko sprzężenia zwrotnego (gwizdania), zanim stanie się ono słyszalne.

Bernafon Alpha - taki, jak chcesz

Odtwórz wideo

Bernafon Alpha stworzył dla iPhone'a (MFi), a także najnowszych telefonów z systemem Android (Android 10 i nowszy), co oznacza, że ​​możesz odbierać połączenia lub przesyłać strumieniowo muzykę bezpośrednio z telefonu komórkowego. Bernafon Alpha działa jako wysokiej jakości słuchawki stereo, zapewniające stabilne połączenie przy minimalnym zużyciu energii. W przypadku starszych urządzeń z systemem Android i innych urządzeń Bluetooth wymagany jest Bernafon SoundClip-A.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

AUDIOMED APARATY SŁUCHOWE

ul. M. Reja 16/18 lok. 2

87-800 Włocławek

tel: 54 426 25 85,   604 479 703

Social Media