Interton READY - GOTOWY NA ŻYCIE

       

          Nowe aparaty słuchowe Interton zbudowane w oparciu o sprawdzoną technologię GN, zapewnią wspaniałe wrażenia słuchowe, w każdej sytuacji. Wraz z Interton Ready, wprowadzono intuicyjną i łatwą w użyciu aplikację na smartfony Interton Sound, która pozwala użytkownikom dopasować profile dźwiękowe, głośność, lokalizację swojego aparatu i wiele więcej. Wprowadzono również funkcjonalność Made for Apple umożliwiającą przesyłanie połączeń telefonicznych i muzyki, bezpośrednio do aparatów słuchowych z urządzeń Apple. Nowe słuchawki SureFit2 wykonane są ze stali chirurgicznej, a nowy dynamiczny system mikrofonowy ILD i ITD sprawia, że lokalizacja dźwięku nie sprawia żadnego problemu. 

 

Kilka słów o firmie Interton GN

Założony w Niemczech w 1962 Interton jest dzisiaj częścią jednego z największych producentów aparatów słuchowych na świecie, grupy GN. Grupa GN liczy sobie już 150 lat działaności  w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych od kodu Morse'a, fal radiowych po zaawansowaną technologię audio. Jako pierwsi wprowadzili łączność bezprzewodową 2,4 GHz, Made for Apple i wiele innych innowacji.

Więcej o firmie dowiesz się klikając w link poniżej ilustracji.

Interton Ready to wysokiej jakości aparaty słuchowe, czysty, klarowny dźwięk nawet w hałaśliwym otoczeniu, łatwość obsługi, ciekawy design. 

Interton Ready to jakość na długie lata.

Zalety Interton Ready

 • Doskonała zrozumiałość mowy nawet w hałaśliwym otoczeniu.
 • Testowana i sprawdzona technologia GN, jakość za rozsądną cenę.
 • Komfort Apple i Android do bezpośredniego przesyłania strumieniowego audio i osobistej kontroli.

Dzięki Interton Ready użytkownicy aparatów słuchowych mogą cieszyć się rozmowami i dźwiękami otoczenia.

        Aktywni ludzie używający urządzeń nie chcą ograniczać się do problemów ze słuchem. Chcą cieszyć się życiem dzięki takim działaniom jak: jazda na rowerze, spacery, sport. Nowa seria Interton Ready oferuje doskonały dźwięk i łatwe słuchanie w każdej sytuacji, dzięki zaawansowanym technologiom, jak automatyczna kierunkowość czy komunikacja międzyuszna .

Zintegrowana kierunkowość określa idealne ustawienie mikrofonu dla bieżącego środowiska, wykorzystując bezprzewodową komunikację między aparatami słuchowymi. Użytkownicy mogą skupić się na dźwiękach, które są dla nich ważne i lepiej rozróżniać wypowiedzi. W połączeniu z adaptacyjną redukcją szumów, te wszechstronne funkcje sprawiają, że słuchanie jest wygodniejsze, nawet w hałaśliwym otoczeniu. Miłośnicy spacerów w tych aparatach nie odczuwają uciążliwego szumu wiatru - Interton Ready ma adaptacyjną redukcję szumu wiatru, aby zapewnić bezstresowe wrażenia słuchowe na zewnątrz.

Dzięki nano technologii Interton Ready staje się odporny na pot i kurz, dodatkowo wspierając aktywny tryb życia.

 

Interton Ready - przegląd najważniejszych funkcji

Zintegrowana Kierunkowość

Adaptacyjna funkcja mikrofonów wykorzystywana w obuusznym protezowaniu. Ciągła międzuyszna wymiana danych o otoczeniu optymalizuje ustawienia mikrofonów w każdym uchu w szerokim zakresie codziennych sytuacji słuchowych.

 

Korzyść

Użytkownicy mogą skupić się na dźwiękach, które są dla nich ważne, nie tracąc przy tym pozostałych dźwięków otoczenia. Pozwala to im bez wysiłku podążać za rozmowami i naturalnie przenosić uwagę, a wszystko to bez konieczności ręcznych regulacji.

Automatycznie Sterowana Kierunkowość

Aparaty słuchowe analizują otoczenie dźwiękowe i przełączają ustawienia mikrofonów między trybem wszechkierunkowym i kierunkowym. W trybie kierunkowym szerokość wiązki może zostać dostosowana w celu zmaksymalizowania możliwości słyszenia w hałasie.  Przełączanie odbywa się tak płynnie, że użytkownicy nie zauważają zmiany.

 

Korzyść

Użytkownicy mogą korzystać z automatycznego przełączania w celu lepszego zrozumienia mowy bez potrzeby ręcznego przełączania programów. Przejścia między trybami mikrofonów następują płynnie, aby zapewnić bardziej naturalne słyszenie.

Kierunkowość Zorientowana na Mowę

Adaptacyjna funkcja kierunkowa, która zmienia kierunkowe przebiegi biegunowe na podstawie źródła hałasu otoczenia, aby uzyskać optymalną korzyść kierunkową.

 

Korzyść

Użytkownicy mogą lepiej zrozumieć mowę dochodzącą z przodu, nawet w dynamicznie zmieniających się warunkach dźwiękowych.

Adaptacyjna Redukcja Hałasu

Unikalna i szybko działająca technologia odejmowania widmowego, która precyzyjnie identyfikuje mowę i szum oraz redukuje niepożądane szumy bez pogarszania sygnału mowy.

 

Korzyść

Redukcja szumów zapewni komfort w hałaśliwych sytuacjach słuchowych bez uszczerbku dla rozumienia mowy.

 

Adaptacyjna Redukcja Szumu Wiatru

Specjalna technika redukcji szumów, zaprojektowana wyłącznie w celu wykrywania i ograniczania hałasu powodowanego przez wiatr. Wzmocnienie dla dźwięków mowy jest zachowane nawet w wietrznych sytuacjach, a funkcja nie zmniejsza żadnego wzmocnienia, jeśli nie ma wiatru.

 

Korzyść

Dzięki funkcji Adaptacyjna Redukcja Szumu Wiatru użytkownicy nie przegapią ważnych rozmów, nawet w wietrznych warunkach. Niezależnie od tego, czy jeżdżą na rowerze, wędrują czy grają w golfa, mogą cieszyć się życiem w każdym środowisku zewnętrznym bez utraty jakości dźwięku i rozumienia mowy.

Menedżer Sprzężenia Plus

Funkcja, która wykorzystuje dwa filtry eliminujace sprzężenie zwrotne określane przez pacjentów jako piski czy gwizdy aparatu. Odbywa to się bez zmniejszania wzmocnienia lub obniżania jakości dźwięku. Menedżer Sprzężenia Plus ma również zdolność eliminowania sprzężeń zwrotnych od nagłych ruchów lub obiektów umieszczonych w pobliżu ucha.

 

Korzyść

Użytkownicy mogą skorzystać z najlepszego w swojej klasie anulowania sprzężenia zwrotnego, dzięki któremu mogą cieszyć się doskonałą jakością dźwięku w każdej sytuacji.

Środowiskowy Regulator Wzmocnienia

Środowiskowy Regulator Wzmocnienia optymalizuje wzmocnienie, zapewniając lepsze wrażenia słuchowe w pięciu różnych środowiskach akustycznych. Aparaty słuchowe analizują otaczające środowisko i automatycznie stosują zaprogramowane ustawienia wzmocnienia, gdy użytkownik przemieszcza się z jednego środowiska akustycznego do drugiego. Ustawienia wzmocnienia można dostosować do każdego środowiska na podstawie preferencji użytkownika.

 

Korzyść

Użytkownicy mogą korzystać z automatycznych korekt wzmocnienia bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian głośności. To idealna funkcja dla aktywnych osób, które spotykają się z różnorodnymi sytuacjami słuchowymi. Konfigurowalne ustawienia wzmocnienia wewnątrz funkcji zapewniają każdemu użytkownikowi dostęp do najlepszego ustawienia spotykanych sytuacji.

Kompresja Częstotliwości

Funkcja kompresji częstotliwości zaprojektowana w celu zapewnienia większej słyszalności dźwięków dla użytkowników z głębokim lub ciężkim ubytkiem słuchu w wysokich częstotliwościach. Kompresja Częstotliwości przenosi wyjściowe częstotliwości z aparatów słuchowych do niższego zakresu częstotliwości słyszalnych dla użytkowników.

 

Korzyść

Znaczne ubytki słuchu w wysokich częstotliwościach mogą zapobiegać słyszeniu wysokich dźwięków, co oznacza, że użytkownicy tracą zdolność rozumienia mowy w tym zakresie. Kompresując te dźwięki do niższego zakresu częstotliwości, dźwięki te można ponownie usłyszeć. Typowym przykładem będzie gwizd czajnika czy śpiew ptaków.

Menedżer Alimatyzacji

Dla niektórych użytkowników dostosowanie do zalecanego wzmocnienia może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy użytkownicy są nowicjuszami. Menedżer aklimatyzacji stopniowo zwiększa wzmocnienie w miarę upływu czasu, aby ostatecznie uzyskać zalecane wzmocnienie. Punkt początkowy może być nastawiony na 60% pożądanego wzmocnienia, a czas w którym wzmocnienie będzie się zwiększać, również może zostać dostosowany indywidualnie do każdego użytkownika.

 

Korzyść

Menedżer Aklimatyzacji umożliwia nowym użytkownikom przyzwyczajenie się do wzmocnienia komfortowo i płynnie. Może to być również korzystne w przypadkach, gdy nowy użytkownik przez dłuższy czas nie bedzie mógł przybyć na dodatkową regulację.

Więcej słuchu przy mniejszym wysiłku

 

Aparaty słuchowe Interton Ready nie tylko pozwalają użytkownikom skupić się na ludziach i czynnościach, można również wykorzystać je do uzyskania większych korzyści z iPhone'a , iPada lub iPoda.

Użytkownicy mogą również używać aparatów słuchowych Interton Ready do wykonywania połączeń audio i wideo, słuchania muzyki, audiobooków bezpośrednio w telefonie za pomocą połączenia Bluetooth. Zasadniczo można ich używać jako słuchawek bezprzewodowych o naprawdę doskonałej jakości dźwięku.

Zarówno Ready 6, jak i Interton Ready 4 są przeznaczone dla Apple.

 

Łatwa w użyciu aplikacja

Aplikacja Interton Sound zapewnia łatwe i praktyczne zdalne sterowanie aparatami słuchowymi dla użytkowników Apple i Android. Użytkownicy mogą używać jej do sterowania dźwiękiem, zmiany programów.

Korzystając z funkcji „Znajdź mój aparat słuchowy”, możesz sprawdzić, gdzie Twoje aparaty słuchowe były ostatnio aktywne.

Sound Optimizer: Poprawia komfort słuchania klientów, zapewniając regulację tonów niskich i wysokich zgodnie z osobistymi preferencjami.

 

Uzyskaj więcej dzięki Interton Ready

 

Aparaty słuchowe Interton Ready mają więcej zalet, niż można się spodziewać, co czyni je doskonałym dodatkiem do codziennego życia. Użytkownicy mogą bezpośrednio przesyłać dźwięk telewizyjny do aparatów słuchowych lub głosu mówcy podczas spotkania za pomocą bezprzewodowych akcesoriów.

Nadajnik telewizyjny - TV Streamer

 • Zapewnia bezpośrednią transmisję dźwięku z telewizora lub komputera do aparatów słuchowych bez potrzeby podłączania urządzenia. 
 • Przesyła strumieniowo dźwięk na odległość przynajmniej 10 metrów
 • Automatycznie łączy się ponownie, jeżeli wyjdziesz z pomieszczenia  i wrócisz do niego w ciągu 5 minut
 • Współpracuje z każdym cyfrowym lub analogowym telewizorem lub źródłem dźwięku
 • Łatwa konfiguracja 

Multi i Micro Mic

 

Korzystając z mikrofonów Micro Mic lub Multi Mic przesyłaj strumieniowo dźwięk rozmowy do swoich aparatów słuchowych.  Przypnij mikrofon do osoby, z którą właśnie rozmawiasz, aby słyszeć wyraźniej, szczególnie w hałaśliwym otoczeniu. Korzystaj z mikrofonu Multi Mic do rozmów przy stole.

 • Korzystaj z nich w domu, w szkole, w pracy, w samochodzie, podczas wizyty w restauracji czy podczas treningu
 • Zasięg słuchu do 25 metrów zgodny z zasięgiem wzroku
 • Łatwość obsługi i konfiguracji
 • Przypnij do ubrania Twojego rozmówcy
 • Mikrofon Multi Mic posiada funkcjonalność obsługi rozmów przy stole, idealną do spotkań lub głośnych restauracji. Doskonałe rozwiązanie w przypadku rodzinnych uroczystości lub spotkań biznesowych. 

Klips do telefonów - Phone Clip

 • Przesyłaj strumieniowo rozmowy telefoniczne bezpośrednio do bezprzewodowych  aparatów słuchowych z zachowaniem wyraźnego dźwięku, nawet w głośnych miejscach
 • Odbieraj połączenia telefoniczne i kończ je przy użyciu tylko jednego przycisku
 • Funkcja wyciszenia służąca do zablokowania dźwięków otoczenia
 • 6 godzin czasu rozmowy i 80 godzin czasu czuwania
 • Działa jako podstawowy pilot do regulowania głośności aparatu słuchowego i zmiany programów
 • Dyskretny i łatwo można go przypiąć do ubrań

Pilot do aparatu słuchowego

 

 • Wszystko, czego potrzebujesz, aby dostosować dźwięk. Wystarczy prosty pilot zdalnego sterowania - bez smartfona, bez aplikacji. 
 • Jeden dotyk. Możesz zwiększać i zmniejszać głośność oraz zmieniać programy - nic więcej, nic mniej.
 • Regulacja głośności w aparatach Interton Ready nigdy nie była łatwiejsza.
 • Jest mały i dyskretny
 • Poręczna konstrukcja z dużymi przyciskami przyjaznymi dla kciuka 

Bez zakłóceń, bez złożoności - tylko mały dyskretny pilot zdalnego sterowania, który pomoże Tobie  w pełni wykorzystać możliwości aparatu słuchowego.

KONTAKT

Audiomed Aparaty Słuchowe 

tel. 54 426 25 85,   604 479 703

mail: biuro@audiomed24.pl

ul. Reja 16/18, lokal 2

87-800 Włocławek