Oticon Opn S

Oparty na nowej, zaawansowanej platformie Velox S™, Oticon Opn S wynosi doświadczanie otwartego dźwięku
i zalety BrainHearing™ na nowy poziom.

 

Dlaczego Opn S łamie prawa fizyki?

 

Zgodnie z prawami fizyki, mikrofon znajdujący się za blisko głośnika wywołuje sprzężenie zwrotne.

Jako protetyk słuchu chcesz zapewnić każdemu pacjentowi optymalne wzmocnienie. Jednocześnie chcesz pozwolić każdemu cieszyć się wygodą nasadki otwartej.

Niestety, często nie jest to możliwe z powodu ryzyka sprzężenia zwrotnego. Do tej pory reguła ta ograniczała możliwości dopasowywania i zmuszała protetyków słuchu do kompromisów. Kompromis ten polega na pogorszeniu wyraźności i słyszalności dźwięku z powodu ograniczonego wzmocnienia i zmniejszenia komfortu z powodu zamkniętego dopasowania.
Oticon Opn S zmienia to wszystko. Już nigdy nie będziesz miał uczucia dźwięku zamkniętego w kloszu.

 

 

Opn S eliminuje słyszalne sprzężenie zwrotne zarówno w środowiskach statycznych jak i dynamicznych.

OpenSound Optimizer zapewnia całkowicie nowy poziom swobody dopasowania

OpenSound Optimizer analizuje wzmocniony dźwięk z niesamowitą prędkością 56 000 razy na sekundę, więc może aktywnie wykrywać sprzężenie i zapobiegać jego wystąpieniu zanim się rozwinie. To umożliwia uzyskanie wzmocnienia większego do 6 dB w dopasowaniu otwartym – bez ryzyka wystąpienia sprzężenia.

• Tradycyjne aparaty słuchowe redukują wzmocnienie nawet przez 50% dnia.
• Oticon Opn S oferuje optymalne wzmocnienie i jakość dźwięku przez cały dzień. 

 

OpenSound Navigator oferuje dostęp do dźwięku 360°

Pracując z ultra dużą prędkością, nieustannie równoważy otoczenie dźwiękowe, zapewniając jednocześnie stały dostęp do wszystkich ważnych dźwięków i mowy. W ten sposób Oticon Opn S ułatwia mózgowi decyzję, kogo i czego słuchać i na czym się skupić.

OpenSound Navigator szybko i skutecznie redukuje nadmierny hałas otoczenia 360° wokół - również dochodzący z tego samego kierunku, co mowa.

 

Może tłumić hałas nawet między słowami, sprawiając, że otoczenie staje się mniej uciążliwe. Redukcję hałasu można dostosować do indywidualnych potrzeb, tak by działała optymalnie zarówno w dobrych jak i trudnych warunkach akustycznych.

Z Oticon Opn S irytujące gwizdy to przeszłość

 

Irytujące piski spowodowane sprzężeniem, które pojawia się wtedy, gdy dźwięk z aparatu słuchowego odbity z otoczenia lub z przewodu słuchowego zostaje wzmocniony przez aparat słuchowy. Następuje to zwykle wtedy, gdy coś znajdzie się blisko aparatu słuchowego, na przykład, podczas przytulania lub przyłożenia telefonu do ucha. Był to trudny problem do rozwiązania – aż do teraz.

Przełomowa technika w aparatach Oticon Opn S wykrywa sprzężenie zanim się ono rozwinie. Teraz możesz przytulać się do ukochanej osoby, nie martwiąc się o gwizdy, które wydobywały się z aparatów słuchowych.

Słyszysz mózgiem

Słyszmy mózgiem, nie uszami. To dlatego potrzebujesz takich aparatów słuchowych, które będą nadążać za mózgiem. Technika BrainHearing™ w Oticon Opn S skanuje otoczenie 100 razy na sekundę. To daje stały dostęp do dźwięków 360°, aby wspierać naturalny sposób nadawania znaczenia dźwiękom przez mózg.

Oticon Opn S - sprawdzone korzyści z BrainHearing:

  • Ogranicza wysiłek słuchowy.
  • Pomaga zapamiętać więcej z tego co zostało powiedziane.
  • Umożliwia lepsze rozumienie mowy.
  • Daje możliwość nadążania za rozmowami, gdy jest wielu mówców.

 

Połącz się z Internetem Rzeczy
Wchodząc na stronę ifttt.com można tworzyć swoje własne połączenia. Aparaty słuchowe mogą, na przykład, informować Cię o otrzymaniu wiadomości SMS, niskim poziomie baterii czy o tym, że ktoś dzwoni do drzwi.

Zwiększ możliwości swoich aparatów słuchowych dzięki aplikacji Oticon ON

Aplikacja Oticon ON App umożliwia regulację głośności i zmianę programów w aparacie słuchowym dotknięciem jednego palca. Aplikacja daje nieograniczone możliwości tworzenia połączeń i umożliwia dostęp do wielu ciekawych funkcji.

Dzięki nowej funkcji w aplikacji Oticon ON App, możesz korzystać z dodatkowego wsparcia w aparatach słuchowych. To bardzo pomocne
w sytuacji, w której potrzebujesz, by lepiej rozumieć mowę.

Słuchanie wspomaga utrzymanie sprawności
Nowa funkcja HearingFitness™ w aplikacji Oticon ON App. Pomaga lepiej kontrolować słuch, pokazując co można zrobić, by słyszeć lepiej.

 

KONTAKT

Audiomed Aparaty Słuchowe 

tel. 54 426 25 85,   604 479 703

mail: biuro@audiomed24.pl

ul. Reja 16/18, lokal 2

87-800 Włocławek