Oticon Xceed Play

Dla dzieci z ciężkim lub głębokim ubytkiem słuchu

 

Oticon Xceed Play zapewnia dziecku:

Technologia BrainHearing ™

Ważne jest, aby aparat słuchowy dziecka wspierał mózg, w naturalnym odbiorze dźwięku. Oticon Xceed Play zapewnia mózgowi dziecka najlepsze możliwe warunki do słyszenia, pomaga dziecku w nauce i rozwoju.

360 ° dostęp do mowy

Dzieci z ciężkim lub głębokim ubytkiem słuchu potrzebują większego wsparcia, aby oddzielić głosy od hałasu. Oticon Xceed Play zapewnia dziecku dostęp do wyraźniejszej mowy ze wszystkich kierunków w celu lepszego słuchania i uczenia się.

Zapobieganie gwizdaniu dźwięków

Przełomowa technologia Oticon Xceed Play pomaga zapobiegać sprzężeniom zwrotnym, dzięki czemu dziecko może cieszyć się wyraźniejszym, stabilnym sygnałem mowy  i otrzymywać do 20% więcej szczegółów mowy, które są niezbędne do rozwoju języka.

Łatwa łączność bezprzewodowa

Dzieci i młodzież z ciężkim lub głębokim ubytkiem słuchu bardzo doceniają akcesoria i dodatki, które ułatwiają codzienne życie, poprawiając sygnał dźwiękowy do aparatów słuchowych.

Oticon Xceed Play ustanawia nowy standard wśród mocnych pediatrycznych aparatów słuchowych. Dzięki dwóm sprawdzonym funkcjom OpenSound Navigator i OpenSound Optimizer, nowy aparat słuchowy w klasie najmocniejszych aparatów Oticon zapewnia dostęp dzieciom z ciężkim do głębokiego ubytkiem słuchu w zakresie 360º.
Klarowna mowa jest priorytetem.  Dzięki pediatrycznemu Oticon Xceed Play dzieci z głębokim
ubytkiem słuchu słyszą więcej, zapewnione mają lepsze warunki rozumienia mowy i rozwój języka.
Aparat Oticon Xceed występuje w postaci BTE SP i mocniejszej BTE UP. Obydwa modele oferują otwartość na dźwięk i szeroką gamę akcesoriów do łączności.

Najlepsze właśnie stało się lepsze.

Xceed Play aparat słuchowy oparty na Platformie Velox S ™ - najszybszej, najbardziej zaawansowanej platformie Oticon przynosi bezprecedensowe obliczenia i możliwości akustyczne w zmieniającym się dynamicznie środowisku akustycznym młodych użytkowników. Xceed zapewnia niezwykle szybką obróbkę dźwięku, posiada 11-rdzeniowy procesor, gdzie 8 rdzeni służy
do przetwarzania dźwięku i 3 rdzenie do zarządzania komunikacją bezprzewodową. Wysoka prędkość przetwarzania ze zdolnością wykonać 500 milionów instrukcji na sekundę (MIPS) i 1200 milionów operacji na sekundę (MOPS). Cyfrowe przetwarzanie sygnału odbywa się w 64 kanały częstotliwości dla zapewnienia doskonałej wierności dźwięku. Nowe detektory monitorują zmiany
w środowisku akustycznym z 56 000 pomiarami na sekundę optymalizując wzmocnienie w zmieniających się warunkach otoczenia.

Stworzony dla dzieciństwa

  • Wytrzymała konstrukcja
  • Odporna na manipulacje komora baterii chroni przed ciekawskimi małymi paluszkami
  • Bez alergenów
  • Certyfikat IP68 w celu zapewnienia odporności na kurz i wodę
  • Wskaźnik LED baterii potwierdza, że ​​bateria działa poprawnie
  • Dostępne w dwóch stylach i 12 kolorach przyjaznych dzieciom

KONTAKT

Audiomed Aparaty Słuchowe 

tel. 54 426 25 85,   604 479 703

mail: biuro@audiomed24.pl

ul. Reja 16/18, lokal 2

87-800 Włocławek