Phonak Marvel - wysoka jakość dźwięku, której szukaliście

Phonak Marvel

Przełomowa klarowność dźwięku i przesyłanie strumieniowe z bezkonkurencyjną łącznością.

  • Czysty, bogaty dźwięk
  • Łączność ze smartfonem i telewizorem
  • Dostępna opcja ładowania
  • Aplikacja myPhonak
  • Łagodne do znacznych ubytków słuchu
  • Różne kolory obudowy

 

Nowa platforma Marvel koncentruje się na tym, czego użytkownicy najbardziej oczekują od pierwszorzędnego aparatu słuchowego - czysty, bogaty dźwięk. Ta pierwsza na świecie technologia słyszenia umożliwia płynne przesyłanie strumieniowe wszystkich treści audio ze smartfonów iPhone®, Android ™ lub  innych urządzeń Bluetooth® do obojga uszu w jakości stereo. Aparaty słuchowe Marvel można również ładować, współpracują z dedykowanymi aplikacjami, które pozwalają użytkownikom na zdalne dostosowanie aparatów słuchowych, a także transkrypcję połączeń głosowych w czasie rzeczywistym. To, co wyróżnia nową platformę Marvel we własnej lidze, to nie tylko pojedyncze cechy, ale połączenie wszystkiego, co harmonijnie ze sobą współpracuje. 

 

Czysty, bogaty dźwięk

Od pierwszego użycia aparatów Marvel dostarcza pierwszorzędne wrażenia słuchowe.

Najnowsza generacja zastrzeżonej technologii Phonak rozpoznaje i automatycznie dostosowuje się precyzyjnie do większej liczby sytuacji odsłuchowych niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nowemu systemowi AutoSense OS ™ 3.0, opracowanemu przy użyciu sztucznej inteligencji, Phonak Marvel jest pierwszym na świecie i jedynym aparatem słuchowym, który może automatycznie klasyfikować przesyłane sygnały mowy i muzyki pod kątem najwyższej jakości przesyłanego dźwięku.

Ulepszony system operacyjny zawiera także Binaural VoiceStream Technology ™, która przesyła pełną szerokość pasma audio w czasie rzeczywistym i dwukierunkowo między oboma aparatami słuchowymi. Dzięki tej technologii możesz cieszyć się lepszym rozumieniem mowy w hałasie i mniejszym wysiłkiem słuchania w hałasie. 

 

Łączy się ze smartfonami, telewizorami i innymi urządzeniami
 

Phonak Audéo Marvel może łączyć się bezpośrednio ze smartfonami z systemem iOS lub Android lub innymi telefonami obsługującymi technologię Bluetooth®, aby przesyłać strumieniowo dźwięk do obu uszu. Połączenia można odbierać, kończyć lub odrzucać jednym naciśnięciem przycisku, a wbudowane mikrofony pozwalają na prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Nawet dźwiękowe powiadomienia telefoniczne można ustawić tak, aby słyszały przez aparaty słuchowe.

Marvel współpracuje ze wszystkimi urządzeniami bezprzewodowymi, nie tylko z telefonem, a także zapewnia strumieniowe przesyłanie dźwięku stereo w jakości HD: muzyki, filmów, e-książek, podcastów i innych. Aparaty słuchowe Marvel można używać jak słuchawki bezprzewodowe, do łączenia się z codzienną elektroniką w celu uzyskania najwyższej jakości przesyłanego dźwięku.

Aparaty słuchowe Marvel są również wyposażone w opatentowaną technologię AirStream ™, która zapewnia najwyższą jakość transmisji strumieniowej z dowolnego telewizora lub zestawu stereo. Za pomocą nadajnika Phonak TV Connector, prostego rozwiązania typu plug and play, możesz oglądać ulubione programy telewizyjne i filmy.

Technologia wielokrotnego ładowania
Dostępne w technologii wielokrotnego ładowania aparaty słuchowe Marvel są łatwe w użyciu, szybkie w ładowaniu i oferują cały dzień słyszenia, w tym strumieniowanie. Akumulatory litowo-jonowe zostały zaprojektowane z myślą o trwałości 6 lat. Nigdy więcej kłopotów z bateriami jednorazowymi.
Akumulatorowe aparaty słuchowe Marvel są wyposażone w łatwe w użyciu opcje ładowania, w tym nową obudowę Mini Charger ze standardowym gniazdem ładowania USB-C. Włączają się automatycznie po wyjęciu z ładowarki i wyłączają po umieszczeniu w etui ładującym.

Aplikacja Phonak
Praktyczny pilot do Twojego aparatu słuchowego:

  • Wyświetlanie czasu noszenia
  • Regulacja głośności
  • Kontrola programu
  • Wskazanie poziomu naładowania baterii

 

Dostępne modele: 

KONTAKT

Audiomed Aparaty Słuchowe 

tel. 54 426 25 85,   604 479 703

mail: biuro@audiomed24.pl

ul. Reja 16/18, lokal 2

87-800 Włocławek