Phonak Paradise — niezrównany dźwięk, personalizacja i łączność

Dzięki nowo opracowanemu oprogramowaniu i doskonale zsynchronizowanym funkcjom, Paradise daje dostęp do subtelnych warstw i tekstur dźwięków w wielu środowiskach. Jego wielofunkcyjne możliwości pozwalają na podłączenie wielu urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, a nowa funkcja Tap Control zapewnia użytkownikowi łatwy dostęp do funkcji Bluetooth.

Phonak audeo Paradise
PARADISE2

Następny poziom prezentacji dźwięków

W 2018 roku firma Phonak wprowadziła Audéo Marvel — pierwszy na świecie uniwersalny aparat słuchowy Bluetooth . Marvel stał się natychmiastowym bestsellerem firmy Phonak, sprzedając ponad milion aparatów słuchowych w niecały rok. Ale zawsze jest miejsce na ulepszenia. Następca Marvela — Audéo Paradise — oferuje między innymi ulepszenia w przetwarzaniu dźwięku, ulepszaniu mowy i łączności Bluetooth.

Platforma Paradise firmy Phonak zapewnia czysty, naturalny dźwięk, zbudowany na ich najbardziej wydajnym układzie przetwarzania dźwięku, PRISM™. Oprócz zwiększonej mocy przetwarzania firma Phonak dodała szereg przełomowych funkcji, takich jak nowy czujnik ruchu, nowe dopasowanie Adaptive Phonak Digital (APD 2.0) oraz system Autosense OS™ 4.0, który przenosi technologię aparatów słuchowych na wyższy poziom.

Jakość dźwięku

Nowy układ przetwarzania dźwięku PRISM

PRISM (ang. Processing Real-time Intelligent Sound Management) chip nowej generacji z podwójną pamięcią i większymi możliwościami łączności.

Nowy czujnik ruchu

Trójosiowy akcelerometr o bardzo niskim poborze mocy, który zapewnia nowe możliwości i funkcje słyszenia. Czujnik zapewnia wysoką wydajność w połączeniu z niskim zużyciem energii.

System operacyjny AutoSense 4.0

Opracowany przy użyciu sztucznej inteligencji, nowy AutoSense OS 4.0 to doskonała orkiestracja funkcji do personalizacji i tworzenia niezrównanej jakości dźwięku. AutoSense OS 4.0 doskonale łączy nasze dotychczasowe funkcje słyszenia w połączeniu z naszymi nowymi funkcjami, aby wspierać różnorodne potrzeby komunikacyjne i styl życia, wspierając w ten sposób dobre samopoczucie naszych pacjentów.

Aplikacja na smartfony

Nowa aplikacja myPhonak 4.0 oferuje użytkownikom aparatów słuchowych, ich partnerom komunikacyjnym i protetykom słuchu liczne możliwości cyfrowe, zapewniając wsparcie i współpracę.

Ta potężna aplikacja mobilna umożliwia zarówno protetykom słuchu, jak i pacjentom zaspokojenie różnych potrzeb słuchowych, które można personalizować zdalnie i w czasie rzeczywistym.

Szeroka gama funkcji aplikacji pozwala również pacjentom w razie potrzeby dostosować swoje preferencje słuchowe, dając im większą kontrolę nad wrażeniami słuchowymi.

Liczne funkcje są dostępne w nowym Hearing Diary 2.0, Remote Support i Remote Control. Aplikacja myPhonak umożliwia konfigurację funkcji Tap Control, dostarcza informacje, takie jak stan podłączonych aparatów słuchowych i akcesoriów oraz nie tylko.

Mowa w hałasie

Nowa funkcja słuchu z czujnikiem ruchu współpracuje z systemem AutoSense OS 4.0 w celu wykrywania, czy pacjent jest nieruchomy, czy w ruchu, oraz określa poziom hałasu otoczenia. Po określeniu aktywności i poziomu hałasu automatycznie i płynnie steruje trybem mikrofonu i ustawieniami dynamicznej redukcji szumów.

Dynamiczna redukcja hałasu to przestrzenny system redukcji szumów, który działa w połączeniu z kierunkowym układem kształtowania wiązki. Dynamiczna redukcja hałasu została zaprojektowana specjalnie z myślą o trudnych sytuacjach akustycznych, w których użytkownik końcowy chciałby rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi w obecności hałasu w tle. Dynamiczna redukcja szumów jest automatycznie aktywowana w AutoSense OS 4.0 i może być również regulowana przez pacjenta w aplikacji myPhonak 4.0

 

Integracja technologii bezprzewodowej

Phonak Audéo Paradise zapewnia bezpośrednią łączność ze smartfonami z systemem iOS i Android, urządzeniami Bluetooth, telewizorami, mikrofonami Roger i akcesoriami bezprzewodowymi.

Wiele połączeń Bluetooth

Wielofunkcyjne możliwości Paradise pozwalają na sparowanie do ośmiu urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, podczas gdy dwa mogą być połączone jednocześnie. W dzisiejszym wirtualnie połączonym świecie, doświadczeni technicznie użytkownicy aparatów słuchowych mogą teraz bez wysiłku przełączać się między dwoma aktywnymi urządzeniami Bluetooth.

Dzięki nowemu aparatowi słuchowemu opartemu na czujniku ruchu możliwe jest teraz sterowanie funkcjami Bluetooth poprzez dwukrotne dotknięcie małżowiny usznej. Pacjenci mogą odbierać/kończyć połączenia telefoniczne, wstrzymywać/wznawiać przesyłanie strumieniowe oraz uzyskiwać dostęp do aplikacji asystentów głosowych opartych na technologii Bluetooth.

Roger

Aparaty słuchowe Paradise obejmują RogerDirect™, który umożliwia przesyłanie strumieniowe mikrofonów Roger iN bezpośrednio do aparatów słuchowych Audéo P bez konieczności podłączania zewnętrznego odbiornika.

Złącze telewizyjne

TV Connector może być używany z aparatami słuchowymi Paradise w celu uzyskania doskonałej jakości dźwięku przesyłanego strumieniowo

Innowacje w projektowaniu

Phonak Audeo Paradise ma nowy, ale znajomy kształt. Na pierwszy rzut oka możesz rozpoznać, że to Phonak, a mimo to firmie Phonak udało się uczynić go bardziej przyjemnym wizualnie.

Akumulator

Ładowalne aparaty słuchowe firmy Phonak to pierwsze aparaty słuchowe wyposażone w specjalnie zaprojektowany, wbudowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia 1 dzień słyszenia, w tym nieograniczone przesyłanie strumieniowe. Dzięki o 40% większej mocy niż konwencjonalne akumulatory litowo-jonowe są niezawodne i mogą wspierać zaawansowaną technologię i wydajność ładowalnych aparatów słuchowych firmy Phonak. Teraz możesz cieszyć się swobodą i pewnością, że Twoje ładowalne aparaty słuchowe Phonak są wygodnie naładowane i gotowe na długie dni.

Szybkie ładowanie zapewnia 1 dzień słyszenia po 2 godzinach ładowania. Jeśli się spieszysz, możesz polegać na krótkim 15-minutowym ładowaniu, które zapewni do 3 godzin pełnej wydajności. Ponadto są wyposażone w łatwe w użyciu opcje inteligentnego ładowania, dzięki czemu możesz ładować je w dowolnym miejscu, nie martwiąc się o wyczerpanie energii.

Wybierz kolor Paradise, który Tobie najbardziej odpowiada

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

AUDIOMED APARATY SŁUCHOWE

ul. M. Reja 16/18 lok. 2

87-800 Włocławek

tel: 54 426 25 85,   604 479 703

Social Media