Oni wybrali ReSound One

– wybierz i Ty

ReSound ONE

Słuchaj jak nikt inny

Słuch każdego z nas jest jak odcisk palca – jedyny w swoim rodzaju. Teraz możesz doświadczyć prawdziwie zindywidualizowanego, naturalnego i pełniejszego dźwięku dzięki dodatkowemu mikrofonowi umieszczonemu w przewodzie słuchowym. Nazywano to rozwiązanie M&RIE. Wykorzystuje twoje własne uszy do dostarczania dźwięku. 

Poznaj M&RIE


O ReSound One

ReSound One to najnowszy flagowy aparat słuchowy GN Hearing. Jedynka dzieli wiele funkcji sprzętowych i programowych z popularnym LiNX Quattro (wydanym w 2018 roku) i używa tej samej aplikacji na smartfon (ReSound Smart 3D™), co poprzednie generacje aparatów słuchowych LiNX. ReSound One jest następcą cenionej serii LiNX, która rozpoczęła się od pierwszego na świecie aparatu słuchowego Made-For-iPhone w 2013 roku.

Seria LiNX ewoluowała znacząco na przestrzeni lat, stopniowo poprawiając łączność, tłumienie sprzężeń, usuwanie szumów, kierunkowe przetwarzanie dźwięku, poprawę mowy i funkcjonalność aplikacji na smartfony. One dziedziczy bardzo mocne fundamenty po LiNX i reprezentuje radykalnie nową generację aparatów słuchowych dla ReSound, z wprowadzeniem „Mikrofonu i odbiornika w uchu (M&RIE)”, pionierskiej technologii, która umieszcza mikrofon w uchu, aby poprawić jakość dźwięku, lokalizację i szum wiatru. ReSound wprowadza także dwuuszną kierunkowość kształtowania wiązki („Ultra Focus”) w One.

Kluczowe cechy

  • Stworzony dla iPhone’a (MFi)

  • Przesyłanie strumieniowe na Androida przez ASHA

  • Dzwonienie w trybie głośnomówiącym za pomocą Phone Clip+

  • Kontrola aplikacji na smartfon

  • Zdalne wsparcie programowania

  • Mikrofon w uchu (nowe)

  • Kierunkowość kształtowania wiązki (nowe)

  • Stopień ochrony IP68 (nowe)

Nowa platforma chipowa C6

ONE działa na zupełnie nowej platformie „C6 Chip Platform”, która jest najszybszą i najbardziej wydajną ReSound do tej pory. Platforma C6 zapewnia o 50% większą moc przetwarzania i 220% więcej pamięci w porównaniu z platformą LiNX Quattro, umożliwia to słyszenie dźwięku o większej głębi i kierunku bez uszczerbku dla żywotności baterii.

Mikrofon i odbiornik douszny („M&RIE”)

Jednym z największych problemów związanych z zausznymi aparatami słuchowymi (BTE) jest to, że mikrofony są umieszczane w górnej części ucha, a nie w uchu, gdzie dźwięk jest odbierany w naturalny sposób. Tradycyjne mikrofony zauszne tracą wyjątkowe wzmocnienie zapewniane przez nasze wyjątkowe uszy (małżowiny uszne i kanały uszne itp.), które mogą powodować problemy z jakością dźwięku i lokalizacją dźwięku. Aby pomóc przezwyciężyć te problemy i przywrócić bardziej naturalny dźwięk, One posiada mikrofon w kanale słuchowym, aby wychwytywać dźwięk, który zawiera unikalne wzmocnienie zapewniane przez nasze uszy.

ReSound twierdzi, że M&RIE poprawia lokalizację dźwięku o około 15% w porównaniu do dookólnych mikrofonów BTE i około 10% w porównaniu z aparatami słuchowymi, które zapewniają kompensację małżowiny usznej (na podstawie rezonansu przeciętnego ucha). Twierdzą również, że użytkownicy bardziej konsekwentnie preferują jakość dźwięku M&RIE w porównaniu z kompensacją małżowiny usznej oraz poprawę redukcji szumów wiatru o 14-19 dB w porównaniu z mikrofonami dookólnymi.

Najlepszą częścią M&RIE jest włączenie zarówno mikrofonów wewnątrzusznych, jak i nausznych, które zapewniają kierunkowe korzyści słyszenia:

Mikrofony w urządzeniu Over-The-Ear oznaczają, że M&RIE można łączyć z technologią kierunkową, gdy pożądane jest dodatkowe zwiększenie stosunku sygnału do szumu (SNR). M&RIE pozwala użytkownikom na pełne wykorzystanie obuusznego przetwarzania przez mózg. Gdy przestrzennie zakodowana informacja jest prezentowana mózgowi w oczekiwanym formacie, korzyści obejmują lepszy SNR, lepsze oszacowanie kierunku nadejścia dźwięku, lepszą percepcję głębi i odległości oraz synergię między układem wzrokowym i słuchowym.

Ultrakoncentracja i wszechstronna kierunkowość dostępu

Inną zupełnie nową funkcją w One jest binauralna kierunkowość kształtowania wiązki, która wykorzystuje mikrofony z obu aparatów słuchowych do stworzenia hiperkierunkowego układu mikrofonów. Dzieje się tak dzięki nowej platformie C6, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe między aparatami słuchowymi. ReSound stwierdza, że ​​All Access Directionality „używa nowego połączenia binauralnego, aby stworzyć silniejszą, bardziej skupioną wiązkę dźwięków przed słuchaczem. W porównaniu z tradycyjną kierunkowością zapewnia ona do 2 dB lepszy stosunek sygnału do szumu”.

Łączność z telewizorem

 

Połącz się z telefonem

Szeroka gama akcesoriów bezprzewodowych daje jeszcze więcej możliwości łączenia się z dźwiękami, które lubisz każdego dnia. Na przykład podłącz się do telewizora i odbieraj dźwięki ulubionych programów bezpośrednio w aparatach słuchowych.

Ładowarka premium

Stylowa ładowarka pasująca do Twojego ReSound ONE, zapewniająca nawet trzy dni szybkiego ładowania w podróży. Nie wymaga gniazdka elektrycznego. Ciesz się życiem bez martwienia się o baterie.

Po umieszczeniu w etui ładującym, diody LED na ładowarce Premium wskazują stan baterii zarówno aparatów słuchowych, jak i przenośnego etui ładującego.

Uniwersalna łączność z wieloma urządzeniami wspomagającymi słyszenie

Wybierz poziom technologiczny aparatów

Poziomy technologiczne aparatów ReSound

Wybierz model ReSound ONE, który ciebie definiuje

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

AUDIOMED APARATY SŁUCHOWE

ul. M. Reja 16/18 lok. 2

87-800 Włocławek

tel: 54 426 25 85,   604 479 703

Social Media