ReSound Up Smart -

Ponieważ każde słowo ma znaczenie

 

ReSound Up Smart to nowy rodzaj inteligentnego aparatu słuchowego, który dostosowuje się do dzisiejszego stylu życia dzieci, łącząc najlepszą dostępną jakość dźwięku i dostęp do mowy z nowymi możliwościami łączenia się ze swoim światem.

Dlaczego warto wybrać

ReSound dla swojego

dziecka?

Aparaty słuchowe ReSound pomagają połączyć dziecko ze światem, zapewniając mu dostęp do podstawowych dźwięków i mowy codziennego życia.

Funkcje ReSound Up Smart

Dźwięk przestrzenny ReSound

Dźwięk przestrzenny ReSound zapewnia słyszalność oraz niezmiennie czysty i wydajny dźwięk, nawet przy wysokim poziomie wyjściowym, we wszystkich sytuacjach akustycznych, dzięki zaawansowanym funkcjom pediatrycznym.

Streaming i łączność

Aparaty słuchowe ReSound Up Smart, podłączone bezprzewodowo do iPhone'a, iPada lub iPoda, działają jak bezprzewodowe słuchawki stereo. Twoje dziecko ma więc większe niż kiedykolwiek możliwości połączenia się z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli nie masz iPhone'a lub iPada, nadal możesz przesyłać strumieniowo dźwięk stereo do połączeń i muzyki ze smartfona z Androidem. Po prostu sparuj telefon z ReSound Phone Clip +

Funkcja Finder

Dzieci lubią gubić różne rzeczy - jeśli zgubią aparaty słuchowe, mogą je wyśledzić za pomocą funkcji „Finder” dostępnej w aplikacji na telefon.

Aplikacja ReSound Smart

Starsze dzieci mogą regulować głośność, wysokie i niskie tony oraz zmieniać program gdziekolwiek się znajdują. Mogą także zapisywać ulubione ustawienia dla szkoły i domu, oznaczać je tagami geograficznymi i aktywować je automatycznie po przybyciu.

Kluczem jest dobry start

Niemowlęta z ubytkiem słuchu potrzebują jak najwcześniejszego dostępu do otaczających ich dźwięków, aby stworzyć podstawy dla rozwoju mowy i języka.

Najpopularniejszym aparatem słuchowym dla dzieci jest aparat zauszny z dodatkową wkładką uszną zapewniającą wygodę i stabilność.

Aparaty słuchowe dla tej grupy wiekowej muszą być również trwałe i odporne na manipulacje.

Ponieważ dostęp do mowy jest niezbędny

 

Każda godzina rozmowy dla twojego dziecka jest okazją do słuchania i uczenia się. Im większy dostęp do dźwięków, zwłaszcza mowy, tym lepiej.

W miarę dorastania dzieci napotykają nowe sytuacje związane ze słuchaniem i zaczynają nawiązywać relacje z rodziną i przyjaciółmi w oparciu o komunikację. ReSound Up Smart zapewnia doskonałą słyszalność, co jest bardzo ważne dla przyswajania języka przez dziecko, umiejętności uczenia się i nawiązywania przyjaźni.

Ponieważ słuchanie jest kluczem do nauki

 

Gdy tylko dziecko rozpocznie naukę w szkole, umiejętność skupienia się na mowie nauczycieli i kolegów z klasy staje się kluczem do nauki. Istotne znaczenie mają dobrze dopasowane aparaty słuchowe. 
Dzieci w wieku szkolnym często muszą skupiać się na kimś, kto mówi w hałaśliwym otoczeniu, na przykład w klasie, dlatego skuteczne strategie redukcji hałasu stają się jeszcze ważniejsze. Mikrofon bezprzewodowy ReSound może pomóc dziecku skupić się na słowach nauczycieli, kolegów z klasy i rodziców. 

Wejście do świata dźwięków

 

Gdy dziecko podrośnie, wkracza do wielkiego świata pełnego możliwości. W nim relacje towarzyskie i komunikacja są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 ReSound oferuje dyskretne rozwiązania, które adaptują się do stylu życia współczesnych nastolatków. Łączą w sobie najlepsze dostępne technologie obróbki dźwięku z nowymi możliwościami łączenia się ze światem.

ReSound Up Smart

  • Rożki dostępne w kilku rozmiarach dla wygodnego dopasowania do każdego ucha.
  • Nanopowłoka iSolate pokrywa szczelnie aparat z zewnątrz i od środka - chroniąc go przed wodą, kurzem i woskowiną.
  • Dioda LED pokazuje stan pracy aparatów oraz stan naładowania baterii.
  • Smukła, atrakcyjna obudowa dostępna w szerokiej gamie kolorów.
  • Samoblokująca się komora baterii jest dwa razy silniejsza niż wymagają tego normy.

Stylowe rozwiązania dla każdego dziecka

Więcej możliwości dostępu do mowy

 

Aparaty słuchowe ReSound Up Smart, podłączone bezprzewodowo do iPhone'a, iPada lub iPoda, działają jak bezprzewodowe słuchawki stereo. Twoje dziecko może nawiązywać połączenia telefoniczne i wideo, aby komunikować się z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki dostępowi do rosnącej liczby zabawnych aplikacji edukacyjnych i gier mają jeszcze większe możliwości ćwiczenia języka i rozwijania umiejętności uczenia się.

ReSound Micro i Multi Mic

 

Przypnij zdalny, mikrofon do ubrania, a Twoje dziecko usłyszy Cię w hałaśliwym otoczeniu i w odległości do 25 metrów w linii wzroku. Możesz nawet prowadzić rozmowę podczas jazdy, jak dziecko siedzi z tyłu.

Oprócz wszystkich zalet ReSound Micro Mic, ReSound Multi Mic pełni również funkcję mikrofonu stołowego, łączy się z systemami pętli i FM oraz ma wejście mini-jack, dzięki czemu możesz przesyłać dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych ReSound Up Smart z dowolnego urządzenia z wyjściem słuchawkowym.

ReSound Phone Clip+

Pomaga dzieciom w prowadzeniu krystalicznie czystych rozmów telefonicznych z telefonów z systemem Android (iPhone przesyła dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych), wyciszyć hałas otoczenia w trakcie rozmowy telefonicznej, przesyłać muzykę, podcasty lub inne sygnały audio z telefonu.

ReSound Pilot RC 2

Dostosuj głośność lub wycisz aparaty słuchowe dziecka, zmień programy i zobacz wszystkie ustawienia na pierwszy rzut oka.

ReSound Unite TV 2

Przesyła dźwięki bezpośrednio z telewizora, komputera, wieży stereo lub innych urządzeń audio wprost do aparatów słuchowych dziecka.

KONTAKT

Audiomed Aparaty Słuchowe 

tel. 54 426 25 85,   604 479 703

mail: biuro@audiomed24.pl

ul. Reja 16/18, lokal 2

87-800 Włocławek