Audio Service G6 – dla życia w ruchu!

Sercem i imiennikiem aparatów słuchowych wprowadzonych na rynek w lutym 2020 r. jest nowo zaprojektowany i mocniejszy chip G6. Charakteryzuje się to przede wszystkim 20-krotnie większą pojemnością oraz 7-krotnie szybszym sposobem pracy i bazuje na właściwościach technologii G5, takich jak Occlumatic, Motion Sense, Direct Audio Streaming przez Bluetooth oraz Spatial Spot.

Dzięki mniejszemu o 60 procent rozmiarowi chipa, po raz pierwszy można zintegrować czujnik ruchu z aparatem słuchowym. Ten czujnik ruchu jest w stanie wykryć ruchy głowy użytkownika i uwzględnić je w przetwarzaniu sygnału w celu uzyskania dokładniejszego słyszenia . Dzięki nowemu przetwarzaniu sygnału HiRes Comformatic i informacjom z czujnika ruchu użytkownicy aparatów słuchowych mogą słyszeć dokładniej i otrzymywać ukierunkowane wsparcie w sytuacjach, w których jest ono rzeczywiście potrzebne.

Przetwarzanie sygnału HiRes Comformatic rozpoznaje ponad 120 sytuacji słuchowych

Pojemność pamięci obejmuje teraz łącznie 127 predefiniowanych wzorców słyszenia zamiast poprzednich sześciu i umożliwia szybsze przetwarzanie sygnału HiRes Comformatic, aby automatycznie ustawić bardziej precyzyjny, dostosowany do sytuacji program słyszenia.

Ponadto HiRes Comformatic wykorzystuje informacje z czujnika ruchu, aby wspierać użytkowników podczas słuchania tego, co naprawdę chcą usłyszeć. Czujnik ruchu wykrywa to, poruszając głową, a tym samym zwracając się do odpowiedniego zdarzenia dźwiękowego. Wraz z tymi informacjami HiRes Comformatic optymalizuje przetwarzanie sygnału wymagane do łatwiejszego rozumienia, dzięki czemu możliwe jest niemal naturalne słyszenie i łatwiejsze rozumienie we wszystkich sytuacjach słyszenia — nawet podczas ruchu.

Nowa konstrukcja aparatu słuchowego z technologią Bluetooth i akumulatorem

Aparaty słuchowe Audio Service G6 są dostępne w różnych klasach wydajności w zależności od wyposażenia technicznego. Wszystkie klasy wydajności są wyposażone w technologię Bluetooth Low Energy , dzięki której rozmowy telefoniczne lub muzyka mogą być przesyłane strumieniowo ze smartfona do aparatów słuchowych. Istnieje również możliwość wyboru między aparatami słuchowymi z klasyczną baterią lub trwale zintegrowaną baterią litowo-jonową .

Oba warianty błyszczą nowym, jednolitym designem. Aparaty słuchowe do noszenia za uchem charakteryzują się wyraźnymi, estetycznymi liniami, otworem na mikrofon w kształcie półksiężyca oraz smukłym, jednolitym przełącznikiem kołyskowym. Ta elegancja jest również kontynuowana w stacji ładującej, w której aparaty słuchowe Mood Li-Ion są ładowane w zaledwie kilka godzin, dzięki czemu możliwe jest słuchanie do 21 godzin, w tym pięć godzin przesyłania strumieniowego.

Jedna aplikacja do wszystkich modeli - Audio Service

Aparaty słuchowe Audio Service G6 można wygodnie obsługiwać za pomocą aplikacji Audio Service na wyświetlaczu smartfonu. Można jej używać do regulacji głośności i barwy dźwięku, ręcznej zmiany programu słyszenia. Aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Na wyświetlaczy smartfonu pacjent widzi każdy z parametrów, który chce regulować Aplikacja Audio Service jest zatem interfejsem, który zapewnia użytkownikom dodatkowy komfort podczas noszenia aparatów słuchowych. Jest do pobrania z popularnych serwisów: Sklep Play – dla systemu Android lub App Store dla systemu iOS dla urządzeń Apple.

Audio Service app

Więcej scenariuszy słyszenia niż kiedykolwiek. Automatycznie.

HiRes Comformatic

HiRes Comformatic analizuje środowisko akustyczne jeszcze dokładniej niż wcześniej. A nawet więcej. Czujnik ruchu dodaje całkowicie nowy wymiar do określania konkretnych scenariuszy słyszenia. Efekt: jeszcze bardziej indywidualne wrażenia dźwiękowe oraz lepsza jakość dźwięku niż kiedykolwiek wcześniej.

Czujnik ruchu

Nowa platforma G6 jest wyposażona w czujnik ruchu zintegrowany z aparatem słuchowym. Teraz, dzięki wykorzystaniu informacji o ruchu użytkownika, aparaty słuchowe G6 mogą zidentyfikować ponad 120 różnych sytuacji słuchowych.

Occlumatic

Aparaty słuchowe rozpoznają głos użytkownika i wykorzystują to podczas przetwarzania dźwięku. Dzięki temu głos użytkownika jest tak naturalny, jak to tylko możliwe, poprawiając tym samym spontaniczną akceptację aparatów. Zapewnia to swobodniejszą komunikację i aktywność, wpływając bezpośrednio na poprawę jakości życia.

Streaming

Dźwięk ze smartfona, telewizora lub urządzenia HiFi może być transmitowany bezprzewodowo wprost do aparatów słuchowych lub za pośrednictwem transmitera. W przypadku smartfonów z systemem Android streaming umożliwia opcjonalne urządzenie Smart Mic.

Nowoczesny wygląd

Aparaty słuchowe z platformy G6 charakteryzują się prostym, eleganckim stylem i estetyczną sylwetką, którą dopełnia otwór mikrofonu w kształcie łuku i smukły, jednolity przełącznik kołyskowy. W rezultacie aparat słuchowy idealnie łączy funkcjonalność z wyglądem. Aparaty G6 dostępne są w szerokiej gamie kolorów.

Audio service Mood

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

AUDIOMED APARATY SŁUCHOWE

ul. M. Reja 16/18 lok. 2

87-800 Włocławek

tel: 54 426 25 85,   604 479 703

Social Media