Audio Service G6 – dla życia w ruchu!

Sercem i imiennikiem aparatów słuchowych wprowadzonych na rynek w lutym 2020 r. jest nowo zaprojektowany i mocniejszy chip G6. Charakteryzuje się to przede wszystkim 20-krotnie większą pojemnością oraz 7-krotnie szybszym sposobem pracy i bazuje na właściwościach technologii G5, takich jak Occlumatic, Motion Sense, Direct Audio Streaming przez Bluetooth oraz Spatial Spot.

Dzięki mniejszemu o 60 procent rozmiarowi chipa, po raz pierwszy można zintegrować czujnik ruchu z aparatem słuchowym . Ten czujnik ruchu jest w stanie wykryć ruchy głowy użytkownika i uwzględnić je w przetwarzaniu sygnału w celu uzyskania dokładniejszego słyszenia . Dzięki nowemu przetwarzaniu sygnału HiRes Comformatic i informacjom z czujnika ruchu użytkownicy aparatów słuchowych mogą słyszeć dokładniej i otrzymywać ukierunkowane wsparcie w sytuacjach, w których jest ono rzeczywiście potrzebne.

Przetwarzanie sygnału HiRes Comformatic rozpoznaje ponad 120 sytuacji słuchowych

Pojemność pamięci obejmuje teraz łącznie 127 predefiniowanych wzorców słyszenia zamiast poprzednich sześciu i umożliwia szybsze przetwarzanie sygnału HiRes Comformatic, aby automatycznie ustawić bardziej precyzyjny, dostosowany do sytuacji program słyszenia.

Ponadto HiRes Comformatic wykorzystuje informacje z czujnika ruchu, aby wspierać użytkowników podczas słuchania tego, co naprawdę chcą usłyszeć. Czujnik ruchu wykrywa to, poruszając głową, a tym samym zwracając się do odpowiedniego zdarzenia dźwiękowego. Wraz z tymi informacjami HiRes Comformatic optymalizuje przetwarzanie sygnału wymagane do łatwiejszego rozumienia, dzięki czemu możliwe jest niemal naturalne słyszenie i łatwiejsze rozumienie we wszystkich sytuacjach słyszenia — nawet podczas ruchu.

Nowa konstrukcja aparatu słuchowego z technologią Bluetooth i akumulatorem

Aparaty słuchowe Audio Service G6 są dostępne w różnych klasach wydajności w zależności od wyposażenia technicznego. Wszystkie klasy wydajności są wyposażone w technologię Bluetooth Low Energy , dzięki której rozmowy telefoniczne lub muzyka mogą być przesyłane strumieniowo ze smartfona do aparatów słuchowych. Istnieje również możliwość wyboru między aparatami słuchowymi z klasyczną baterią lub trwale zintegrowaną baterią litowo-jonową .

Oba warianty błyszczą nowym, jednolitym designem. Aparaty słuchowe do noszenia za uchem charakteryzują się wyraźnymi, estetycznymi liniami, otworem na mikrofon w kształcie półksiężyca oraz smukłym, jednolitym przełącznikiem kołyskowym. Ta elegancja jest również kontynuowana w stacji ładującej, w której aparaty słuchowe Mood Li-Ion są ładowane w zaledwie kilka godzin, dzięki czemu możliwe jest słuchanie do 21 godzin, w tym pięć godzin przesyłania strumieniowego

Audio Service app

Jedna aplikacja do wszystkich modeli - Audio Service

Aparaty słuchowe Audio Service G6 można wygodnie obsługiwać za pomocą aplikacji Audio Service na wyświetlaczu smartfonu. Można jej używać do regulacji głośności i barwy dźwięku, ręcznej zmiany programu słyszenia. Aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Na wyświetlaczy smartfonu pacjent widzi każdy z parametrów, który chce regulować Aplikacja Audio Service jest zatem interfejsem, który zapewnia użytkownikom dodatkowy komfort podczas noszenia aparatów słuchowych. Jest do pobrania z popularnych serwisów: Sklep Play - dla systemu Android lub App Store dla systemu iOS dla urządzeń Apple.

Więcej scenariuszy słyszenia niż kiedykolwiek. Automatycznie.

HiRes Comformatic

HiRes Comformatic analizuje środowisko akustyczne jeszcze dokładniej niż wcześniej. A nawet więcej. Czujnik ruchu dodaje całkowicie nowy wymiar do określania konkretnych scenariuszy słyszenia. Efekt: jeszcze bardziej indywidualne wrażenia dźwiękowe oraz lepsza jakość dźwięku niż kiedykolwiek wcześniej.

Czujnik ruchu

Nowa platforma G6 jest wyposażona w czujnik ruchu zintegrowany z aparatem słuchowym. Teraz, dzięki wykorzystaniu informacji o ruchu użytkownika, aparaty słuchowe G6 mogą zidentyfikować ponad 120 różnych sytuacji słuchowych.

Occlumatic

Aparaty słuchowe rozpoznają głos użytkownika i wykorzystują to podczas przetwarzania dźwięku. Dzięki temu głos użytkownika jest tak naturalny, jak to tylko możliwe, poprawiając tym samym spontaniczną akceptację aparatów. Zapewnia to swobodniejszą komunikację i aktywność, wpływając bezpośrednio na poprawę jakości życia.

Streaming

Dźwięk ze smartfona, telewizora lub urządzenia HiFi może być transmitowany bezprzewodowo wprost do aparatów słuchowych lub za pośrednictwem transmitera. W przypadku smartfonów z systemem Android streaming umożliwia opcjonalne urządzenie Smart Mic.

Nowoczesny wygląd

Aparaty słuchowe z platformy G6 charakteryzują się prostym, eleganckim stylem i estetyczną sylwetką, którą dopełnia otwór mikrofonu w kształcie łuku i smukły, jednolity przełącznik kołyskowy. W rezultacie aparat słuchowy idealnie łączy funkcjonalność z wyglądem. Aparaty G6 dostępne są w szerokiej gamie kolorów.

Audio service Mood

AUDIOMED APARATY SŁUCHOWE

ul. M. Reja 16/18 lok. 2

87-800 Włocławek

tel: 54 426 25 85,   604 479 703

Social Media