Interton Move - nowa rodzina aparatów słuchowych GN

BALLERUP, DANIA — GN Hearing ogłosiło Interton Move, najnowszy dodatek do swojego portfolio rozwiązań słuchowych, które „zaspokajają potrzeby wszystkich użytkowników. Interton Move sprawia, że doskonała jakość dźwięku i najlepsza w swojej klasie łączność są bardziej dostępne, pomagając protetykom słuchu zaspokoić różnorodne potrzeby osób żyjących z ubytkiem słuchu”. Linia 10 podstawowych aparatów słuchowych stanowi największą aktualizację w historii Interton.

Nowa rodzina aparatów słuchowych obejmuje opcje ładowania i pełną obsługę smartfonów z bezpośrednim strumieniowaniem dźwięku i aplikacją do personalizacji.

Na całym świecie 430 milionów ludzi żyje z ubytkiem słuchu i tylko 1 na 5 osób, które mogłyby odnieść korzyści z aparatów słuchowych, faktycznie z nich korzysta. Nieleczony ubytek słuchu ma daleko idący wpływ na jakość życia i szczęście człowieka. Dzięki nowej ofercie Interton Move można zaoferować pacjentom dobrej klasy aparaty słuchowe w niższej ofercie cenowej.

Kilka słów o firmie Interton GN

Założony w Niemczech w 1962 r. Interton jest dzisiaj częścią jednego z największych producentów aparatów słuchowych na świecie, grupy GN. Grupa GN liczy sobie już 150 lat działalności  w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych od kodu Morse’a, fal radiowych po zaawansowaną technologię audio. Jako pierwsi wprowadzili łączność bezprzewodową 2,4 GHz, Made for Apple i wiele innych innowacji.

Interton Move 6

Move 6 to wysokowydajne aparaty słuchowe z maksymalną technologią GN, przeznaczone dla najbardziej wymagających i aktywnych użytkowników, którzy szukają aparatu słuchowego spełniającego wszystkie ich oczekiwania, ale w przystępnej cenie.

Dzięki 17 kanałom, wszystkim funkcjom komfortu słuchania, zrozumiałości mowy, kontroli sprzężenia zwrotnego i aklimatyzacji, komunikacji międzyusznej, 4 programom, generatorowi szumów usznych … Interton Move 6 to topowy model, którego można pozazdrościć.
Maksymalna łączność z bezpośrednią transmisją dźwięku do smartfonu, akceptuje wszystkie akcesoria bezprzewodoweaplikację Interton Sound App oraz solidność, jaką daje nanopowłoka .

Modele Interton Move i sposób zasilania

Interton Move 4

Dedykowany użytkownikom o przeciętnym profilu aktywności, ale z wymaganiami dotyczącymi wydajności. Szukając równowagi między jakością, wydajnością i ceną, Move 4 jest idealnym rozwiązaniem.

12 kanałów, 4 programy, z funkcją redukcji wiatru i nagłych dźwięków, szeroki zakres funkcji zrozumiałości mowy, pełna kontrola sprzężenia zwrotnego i aklimatyzacja wraz z maksymalną łącznością, komunikacją międzyuszną, bezpośrednią transmisją dźwięku ze smartfonu i solidnością. Aparat słuchowy zaprojektowany z jasnym celem: wysoka wydajność, średnia aktywność, cena bezkonkurencyjna.

Rozwiązanie na słabszy wzrok i problemy maualne - właśnie tak: aparaty ładowalne

 • Zawiera pierwszy ładowalny aparat słuchowy dostępny w Interton Move 6 i 4
 • Do 30 godzin autonomii przy jednym ładowaniu trwającym 3 godziny.
 • Ładowarka biurkowa: małe, wytrzymałe urządzenie podłączane do gniazdka elektrycznego.

Interton Move 3

Idealna równowaga w Interton Move 3: doskonała jakość dźwięku, maksymalna łączność.

Dzięki 8 kanałom i funkcjom zrozumiałości mowy, Move 3 ma 100% łączność z bezprzewodowymi akcesoriami, komunikację międzyuszną, bezpośrednią transmisję dźwięku ze smartfona, a dzięki aplikacji Interton Sound użytkownik będzie miał całkowitą kontrolę nad aparatem słuchowym w prosty i intuicyjny sposób.

Interton Move 2

Wraz z Move 2, Interton GN proponuje przystępny aparat słuchowy przeznaczony dla użytkowników o niskim poziomie aktywności i średniej wydajności, który zapewni codzienne potrzeby w podstawowej komunikacji.
Dzięki Focus Speech, kontroli Feedback Plus i komunikacji międzyusznej użytkownik uzyska doskonałą jakość dźwięku. Za pomocą pilota zdalnego sterowania użytkownik może łatwo sterować swoim aparatem słuchowym.

Wybierz model swojego aparatu Move

Wybierz kolor swojego aparatu Move

Interton Move - przegląd najważniejszych funkcji

Zintegrowana Kierunkowość
Adaptacyjna funkcja mikrofonów wykorzystywana w obuusznym protezowaniu. Ciągła międzuyszna wymiana danych o otoczeniu optymalizuje ustawienia mikrofonów w każdym uchu w szerokim zakresie codziennych sytuacji słuchowych.

Korzyść:

Użytkownicy mogą skupić się na dźwiękach, które są dla nich ważne, nie tracąc przy tym pozostałych dźwięków otoczenia. Pozwala to im bez wysiłku podążać za rozmowami i naturalnie przenosić uwagę, a wszystko to bez konieczności ręcznych regulacji.

Automatycznie Sterowana Kierunkowość
Aparaty słuchowe analizują otoczenie dźwiękowe i przełączają ustawienia mikrofonów między trybem wszechkierunkowym i kierunkowym. W trybie kierunkowym szerokość wiązki może zostać dostosowana w celu zmaksymalizowania możliwości słyszenia w hałasie. Przełączanie odbywa się tak płynnie, że użytkownicy nie zauważają zmiany.

Korzyść:

Użytkownicy mogą korzystać z automatycznego przełączania w celu lepszego zrozumienia mowy bez potrzeby ręcznego przełączania programów. Przejścia między trybami mikrofonów następują płynnie, aby zapewnić bardziej naturalne słyszenie.

Kierunkowość Zorientowana na Mowę
Adaptacyjna funkcja kierunkowa, która zmienia kierunkowe przebiegi biegunowe na podstawie źródła hałasu otoczenia, aby uzyskać optymalną korzyść kierunkową.

Korzyść:

Użytkownicy mogą lepiej zrozumieć mowę dochodzącą z przodu, nawet w dynamicznie zmieniających się warunkach dźwiękowych.

Adaptacyjna Redukcja Hałasu
Unikalna i szybko działająca technologia odejmowania widmowego, która precyzyjnie identyfikuje mowę i szum oraz redukuje niepożądane szumy bez pogarszania sygnału mowy.

Korzyść:

Redukcja szumów zapewni komfort w hałaśliwych sytuacjach słuchowych bez uszczerbku dla rozumienia mowy.

Adaptacyjna Redukcja Szumu Wiatru
Specjalna technika redukcji szumów, zaprojektowana wyłącznie w celu wykrywania i ograniczania hałasu powodowanego przez wiatr. Wzmocnienie dla dźwięków mowy jest zachowane nawet w wietrznych sytuacjach, a funkcja nie zmniejsza żadnego wzmocnienia, jeśli nie ma wiatru.

Korzyść:

Dzięki funkcji Adaptacyjna Redukcja Szumu Wiatru użytkownicy nie przegapią ważnych rozmów, nawet w wietrznych warunkach. Niezależnie od tego, czy jeżdżą na rowerze, wędrują czy grają w golfa, mogą cieszyć się życiem w każdym środowisku zewnętrznym bez utraty jakości dźwięku i rozumienia mowy.

Menedżer Sprzężenia Plus
Funkcja, która wykorzystuje dwa filtry eliminujące sprzężenie zwrotne określane przez pacjentów jako piski czy gwizdy aparatu. Odbywa to się bez zmniejszania wzmocnienia lub obniżania jakości dźwięku. Menedżer Sprzężenia Plus ma również zdolność eliminowania sprzężeń zwrotnych od nagłych ruchów lub obiektów umieszczonych w pobliżu ucha.

Korzyść:

Użytkownicy mogą skorzystać z najlepszego w swojej klasie anulowania sprzężenia zwrotnego, dzięki któremu mogą cieszyć się doskonałą jakością dźwięku w każdej sytuacji.

Środowiskowy Regulator Wzmocnienia
Środowiskowy Regulator Wzmocnienia optymalizuje wzmocnienie, zapewniając lepsze wrażenia słuchowe w pięciu różnych środowiskach akustycznych. Aparaty słuchowe analizują otaczające środowisko i automatycznie stosują zaprogramowane ustawienia wzmocnienia, gdy użytkownik przemieszcza się z jednego środowiska akustycznego do drugiego. Ustawienia wzmocnienia można dostosować do każdego środowiska na podstawie preferencji użytkownika.

Korzyść:

Użytkownicy mogą korzystać z automatycznych korekt wzmocnienia bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian głośności. To idealna funkcja dla aktywnych osób, które spotykają się z różnorodnymi sytuacjami słuchowymi. Konfigurowalne ustawienia wzmocnienia wewnątrz funkcji zapewniają każdemu użytkownikowi dostęp do najlepszego ustawienia spotykanych sytuacji.

Kompresja Częstotliwości
Funkcja kompresji częstotliwości zaprojektowana w celu zapewnienia większej słyszalności dźwięków dla użytkowników z głębokim lub ciężkim ubytkiem słuchu w wysokich częstotliwościach. Kompresja Częstotliwości przenosi wyjściowe częstotliwości z aparatów słuchowych do niższego zakresu częstotliwości słyszalnych dla użytkowników.

Korzyść:

Znaczne ubytki słuchu w wysokich częstotliwościach mogą zapobiegać słyszeniu wysokich dźwięków, co oznacza, że użytkownicy tracą zdolność rozumienia mowy w tym zakresie. Kompresując te dźwięki do niższego zakresu częstotliwości, dźwięki te można ponownie usłyszeć. Typowym przykładem będzie gwizd czajnika czy śpiew ptaków.

Menedżer Aklimatyzacji
Dla niektórych użytkowników dostosowanie do zalecanego wzmocnienia może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy użytkownicy są nowicjuszami. Menedżer aklimatyzacji stopniowo zwiększa wzmocnienie w miarę upływu czasu, aby ostatecznie uzyskać zalecane wzmocnienie. Punkt początkowy może być nastawiony na 60% pożądanego wzmocnienia, a czas w którym wzmocnienie będzie się zwiększać, również może zostać dostosowany indywidualnie do każdego użytkownika.

Korzyść:

Menedżer Aklimatyzacji umożliwia nowym użytkownikom przyzwyczajenie się do wzmocnienia komfortowo i płynnie. Może to być również korzystne w przypadkach, gdy nowy użytkownik przez dłuższy czas nie będzie mógł przybyć na dodatkową regulację.

Połącz się, przesyłaj dźwięk strumieniowo, rozmawiaj

Interton Move może płynnie przesyłać krystalicznie czystą muzykę, podcasty lub połączenia telefoniczne bezpośrednio z Twojego systemu iOS i wybranych urządzeń z systemem Android™, a także z całej szerokiej gamy akcesoriów Interton.

Dzięki aplikacji Interton Sound masz kontrolę na wyciągnięcie ręki, możesz dyskretnie zmieniać ustawienia będąc w ruchu, dzięki czemu zawsze masz najlepszą jakość dźwięku, która pasuje do każdego momentu w ciągu dnia.

Uzyskaj więcej dzięki Interton Move

Aparaty słuchowe Interton Move mają więcej zalet, niż można się spodziewać, co czyni je doskonałym dodatkiem do codziennego życia. Użytkownicy mogą bezpośrednio przesyłać dźwięk telewizyjny do aparatów słuchowych lub głosu mówcy podczas spotkania za pomocą bezprzewodowych akcesoriów.

Nadajnik telewizyjny - TV Streamer

 • Zapewnia bezpośrednią transmisję dźwięku z telewizora lub komputera do aparatów słuchowych bez potrzeby podłączania urządzenia. 
 • Przesyła strumieniowo dźwięk na odległość przynajmniej 10 metrów
 • Automatycznie łączy się ponownie, jeżeli wyjdziesz z pomieszczenia  i wrócisz do niego w ciągu 5 minut
 • Współpracuje z każdym cyfrowym lub analogowym telewizorem lub źródłem dźwięku
 • Łatwa konfiguracja 
Multi MIC

Multi i Micro Mic

Korzystając z mikrofonów Micro Mic lub Multi Mic przesyłaj strumieniowo dźwięk rozmowy do swoich aparatów słuchowych. Przypnij mikrofon do osoby, z którą właśnie rozmawiasz, aby słyszeć wyraźniej, szczególnie w hałaśliwym otoczeniu. 

 

 • Korzystaj z Multi Mic w domu, w szkole, w pracy, w samochodzie, podczas wizyty w restauracji czy podczas treningu
 • Zasięg słuchu do 25 metrów zgodny z zasięgiem wzroku
 • Łatwość obsługi i konfiguracji
 • Przypnij do ubrania Twojego rozmówcy
 • Mikrofon Multi Mic posiada funkcjonalność obsługi rozmów przy stole, idealną do spotkań lub głośnych restauracji. Doskonałe rozwiązanie w przypadku rodzinnych uroczystości lub spotkań biznesowych. 
phone clip

Klips do telefonów - Phone Clip

 • Przesyłaj strumieniowo rozmowy telefoniczne bezpośrednio do bezprzewodowych  aparatów słuchowych z zachowaniem wyraźnego dźwięku, nawet w głośnych miejscach
 • Odbieraj połączenia telefoniczne i kończ je przy użyciu tylko jednego przycisku
 • Funkcja wyciszenia służąca do zablokowania dźwięków otoczenia
 • 6 godzin czasu rozmowy i 80 godzin czasu czuwania
 • Działa jako podstawowy pilot do regulowania głośności aparatu słuchowego i zmiany programów
 • Dyskretny i łatwo można go przypiąć do ubrań
 • Do wszystkich telefonów komórkowych posiadających Bluetooth
pilot do aparatów słuchowychPilot do aparatów słuchowych

Wszystko, czego potrzebujesz, aby dostosować dźwięk. Wystarczy prosty pilot zdalnego sterowania – bez smartfonu, bez aplikacji. 

  • Jeden dotyk. Możesz zwiększać i zmniejszać głośność oraz zmieniać programy.
  • Jest mały i dyskretny
  • Poręczna konstrukcja z dużymi przyciskami przyjaznymi dla kciuka 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

AUDIOMED APARATY SŁUCHOWE

ul. M. Reja 16/18 lok. 2

87-800 Włocławek

tel: 54 426 25 85,   604 479 703

Social Media