Nowość wśród aparatów słuchowych, która znacznie podnosi komfort użytkowania, a jednocześnie jest jak dotychczas najdyskretniejszym rozwiązaniem wśród możliwych. Urządzenie wygodnie leży w uchu, dzięki czemu jest łatwe w obsłudze i jeszcze łatwiejsze w noszeniu.

Czyni dzień łatwiejszym i przyjemniejszym

Dzięki innowacyjnej technologii CrossLink Directionality 3 możliwe jest pełne zrozumienie otoczenia i radość z otaczających dźwięków. Technologia ta posiada funkcje monitorowania każdego dźwięku w otoczeniu, dzięki czemu możliwe jest szybki i łatwy wybór dźwięków, które mają być akurat słuchane z najlepszym ich rozumieniem.

Słyszeć zgodnie z naturą

Nowa, rewolucyjna technologia słyszenia z mikrofonem i słuchawką w uchu (M&RIE), filtruje i zapewnia najbardziej naturalny dźwięk w historii. M&RIE to rozwiązanie słuchowe inne niż wszystkie. Współpracuje z unikalnym kształtem ucha, by zbierać dźwięk tak, jak zamierzyła to natura. 

Koncentracja na rozmowie

Dzięki nowej funkcji Ultra Focus, bez względu na stopień złożoności środowiska, wyrazistość mowy będzie doskonała. Może być ona naprawdę pomocna w przypadku pójścia do restauracji lub na imprezę na świeżym powietrzu. Przy włączonej funkcji aparaty skupiają się całkowicie na dźwiękach bezpośrednio przed użytkownikiem, eliminując rozpraszanie otoczenia.

Dzięki funkcji Beltone Imagine Bluetooth Low-Energy i jej możliwości bezpośredniego przesyłania usług prosto do uszu, możliwe jest korzystanie z transmisji strumieniowej połączeń telefonicznych, radia internetowego, GPS, podcastów, muzyki i audiobooków. Funkcja ta umożliwia także strumieniowe przesyłanie dźwięku, eliminujące opóźnienia w połączeniu. Dostępna dla systemów iOS i Android.

Funkcje aparatu:

Tryb Ultra Focus umożliwia poprawienie zrozumienia mowy najtrudniejszych sytuacjach akustycznych, przykładowo w czasie pracy w hałasie.

Hands Free Calls umożliwia odbieranie telefonu (od Iphone 11) za pomocą przycisku znajdującego się na obudowie aparatu słuchowego oraz prowadzenie rozmowy telefonicznej, bez potrzeby trzymania telefonu w ręku.

Mikrofon umieszczony w słuchawce (RIC) aparatu wpływa na poprawienie rozumienia mowy w hałasie i tłumienie niepożądanych dźwięków otoczenia.

CrossLink Directionality 3 powoduje ciągłą wymianę danych dotyczących otoczenia między uchem a uchem, optymalizując ustawienia kierunkowości mikrofonu w każdej sytuacji akustycznej. Dostarczenie mózgowi właściwych informacji z obojga uszu umożliwia pacjentom bez wysiłku śledzić rozmowy i przenosić uwagę w naturalny sposób.

Funkcja Spatial Directionality, czyli kierunkowości przestrzennej, pozwala cieszyć się użytkownikowi jednocześnie z trybu wszechkierunkowego i kierunkowego. Zwiększa świadomość dźwięków otoczenia i poprawia rozumienie mowy. Nie trzeba więc ręcznie lub automatycznie przełączać różnych programów kierunkowych.

Stała Kierunkowość

Kompresja szerokiego zakresu dynamiki WDRC Rapid to procesor modelujący rozdzielczość częstotliwości słuchowej poprzez ściślejsze oddzielenie znacznie nakładających się pasm przy niższych częstotliwościach i dalej od siebie przy częstotliwościach wyższych. Aparat słuchowy naśladuje ludzkie ucho w czasie przetwarzania dźwięku, zapewniając naturalniejszą jakość dźwięku.

Speech Spotter Pro wykorzystuje wiedzę o preferencjach kierunkowych i analizuje środowisko słuchowe, żeby kontrolować, czy aparat słuchowy przetwarza dźwięk w trybie kierunkowym czy dookólnym, wykorzystując wygodniejsze i wolniejsze przejścia niż system Inteligentnej Kierunkowości Wiązki. Funkcja ta pozwala na lepsze rozumienie mowy w najróżniejszych sytuacjach i optymalną jakość dźwięku w komfortowy sposób.

Adaptacyjna Kierunkowość + Smart Beam Steering – funkcja ta automatycznie dostosowuje szerokość wiązki kierunkowej w oparciu o względne poziomy sygnałów wejściowych, zarówno do przednich, jak i tylnych mikrofonów. Dzięki adaptacyjnej kierunkowości Smart Beam możesz ustawić szerokość wiązki na szeroką, średnią lub wąską. Adaptacyjna Kierunkowość tworzy efekt przybliżania na rozmówcy bezpośrednio przed słuchaczem i oddalania wtedy, kiedy słuchacz jest otoczony wieloma mówcami. Skutkuje to lepszym stosunkiem mowy do szumu, czyli lepszym rozumieniem mowy.

Personal Sound ID jest osobistym identyfikatorem dźwięku. Przy pomocy połączenia cyfrowego odtworzenia małżowiny usznej, dynamicznej optymalizacji ustawień kierunkowości oraz obuusznej kompresji, aparaty słuchowe nieustannie wymieniają dane w celu wybrania najlepszej odpowiedzi kierunkowej dla każdego środowiska słuchowego, jednocześnie poprawiając lokalizację dźwięków otoczenia. Dzięki tej funkcji możliwa jest naturalna świadomość przestrzenna, lokalizacja i rozumienie mowy oraz możliwość wyboru przed użytkownika dźwięków, które chce on słuchać, bez utraty poczucia tego, co się dzieje wokół niego.

Ochrona: Powłoka HPF80 NanoBlock

Sound Cleaner Pro – redukcja hałasu. System wykorzystuje jedną z najczęściej stosowanych metod wzmacniania mowy w hałasie, czyli odejmowanie widma. Działanie to precyzyjnie charakteryzuje szum i identyfikuje mowę, a następnie odejmuje widmo szumu od całkowitego sygnału i pozostawia tylko część mowy. Funkcja ta poprawia komfort w hałaśliwych sytuacjach, bez pogarszania rozumienia mowy.

Kierunkowość z podziałem pasma zapewnia jakość dźwięku bez zniekształceń, optymalizując połączenie świadomości przestrzennej i rozumienia mowy w oparciu o ubytek słuchu danego pacjenta i model aparatu.

4 programy środowiskowe

Redukcja hałasu Silencer – 17 kanałów

Ochrona kontroli sprzężenia zwrotnego

Redukcja szumu wiatru redukuje wzmocnienie do nieustannie aktualizowanego poziomu dźwięku otoczenia, bez szumu wiatru. Pozwala to zachować słyszalność pożądanych dźwięków i naturalną ich jakość.

WhistleStop Feedback Eraser 2, czyli system usuwania sprzężenia zwrotnego, poddaje analizie i modelowaniu przychodzący dźwięk i wykorzystuje te informacje w ceku zapobiegnięcia atakowaniu pożądanych dźwięków przez filtry eliminujące sprzężenie. Zapewnia wyjątkowy, pełny i czysty dźwięk bez niechcianych sprzężeń zwrotnych.

Redukcja szumów impulsowych

Synchronizacja Ear to Ear

Funkcja Sound Shifter poprawia słyszalność sygnałów mowy, zachowując jednocześnie najlepszą możliwą jakość dźwięku. Dźwięki o wysokiej częstotliwości niesłyszalne na wysokich częstotliwościach lub z martwych obszarów ślimaka kompresowane są do mniejszego obszaru widma dźwięku, gdzie możliwe jest ich łatwiejsze usłyszenie.

Smart Gain Pro pozwala na sterowanie wzmocnieniem środowiska. Aparaty słuchowe współpracują ze sobą, analizując i klasyfikując środowisko słuchowe, dostosowując automatycznie ustawienia wzmocnienia oraz redukcji szumów w 7 odmiennych środowiskach akustycznych. Posiadacze aparatów słuchowych mogą cieszyć się komfortem słuchania nawet wtedy, gdy poruszają się w szybko zmieniających się warunkach akustycznych.

Funkcja Auto-Phone wykrywa, kiedy użytkownik trzyma telefon przy uchu. Wówczas Asymetryczna obsługa telefonu wykorzystuje komunikację bezprzewodową w celu wyregulowania ustawień w obu aparatach. Rozmawiając przez telefon użytkownik poczuje jakość i czystość głosu, podczas gdy w drugim uchu głośność zostanie automatycznie zmniejszona, bez blokowania innych dźwięków. Zapewnia to pacjentom wygodniejsze i łatwiejsze korzystanie z telefonu, mają przy tym świadomość, co się dzieje wokół nich samych.

Funkcja Synchronized Safisfy stopniowo stosuje wzmocnienie po to, by osiągnąć końcowe dopasowanie docelowe. Bezprzewodowe połączenie 2,4 GHz pozwala na koordynację procesu adaptacji pomiędzy dwoma aparatami słuchowymi. Pozwala użytkownikowi stopniowo i komfortowo dostosować się i przyzwyczaić do nowych aparatów słuchowych.

Tinnitus Breaker Pro to wbudowany generator szumów, składający się w zupełności z elastycznego modulowanego szumu białego lub kilku inspirowanych wodą dźwięków natury po to, by pomóc kontrolować szum w uszach pacjenta. Może przynieść ulgę, uwalniając użytkownika aparatów od szumów usznych, odwracając od nich uwagę.

Sterowanie aplikacją Beltone HearMax

Tryb muzyczny AFX  poddaje analizie dźwięk przez okres czasu dłuższy niż jakiekolwiek inne ustawienie systemu eliminowania sprzężenia zwrotnego, co pozwala lepiej odróżniać sprzężenie zwrotne od innych tonalnych dźwięków. Dzięki Feedback Eraser pacjenci mogą cieszyć się lepszą słyszalnością, dodatkowym komfortem i bogatym dźwiękiem, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Ponadto tryb ten zapewnia bogatsze i wyraźniejsze wrażenia muzyczne bez zniekształceń.

Łączność bezprzewodowa: MFi, Android ASHA, Akcesoria 2.4 GHz

Wybierz ulubiony kolor

Ładowarka standardowa

  • Ładuje aparaty słuchowe po podłączeniu do gniazdka elektrycznego
  • Bezkontaktowe ładowanie zbliżeniowe
  • Wyposażona w sygnalizator LED z tyłu ładowarki, pokazujący status ładowania akumulatora aparatu słuchowego

Beltone Imagine oferuje dwa rodzaje stylowych i wydajnych ładowarek, które spełnią Twoje potrzeby, preferencje i będą dopasowane do Twojego stylu życia. Ładowarki mogą być również używane jako przenośne i ochronne opakowania – idealne podczas podróży.

Ładowarka Premium

  • Zapewnia do trzech pełnych ładowań dzięki wbudowanemu akumulatorowi
  • Bezkontaktowe ładowanie zbliżeniowe
  • Wyposażona w dwa sygnalizatory LED:
    Jeden z tyłu pokazujący stan ładowarki
    Jeden z przodu pokazujący status ładowania akumulatora aparatu słuchowego

Beltone TV Link 2

Umożliwia przesyłanie dźwięku z dowolnego telewizora bezpośrednio do aparatów słuchowych, zapewniając płynną rozrywkę i krystalicznie czyste wrażenia słuchowe.

Beltone Phone Link 2

Pozwala cieszyć się rozmowami telefonicznymi w trybie głośnomówiącym i przesyła je bezpośrednio do aparatów słuchowych dzięki Bluetooth, aby zapewnić bezproblemowe rozmowy telefoniczne.

Beltone Remote Control i Beltone Remote Control 2

Za pomocą jednego z tych pilotów możliwe jest szybkie i łatwe regulowanie głośności i zmienianie programów w aparacie słuchowym.

Beltone myPAL Pro i Beltone myPAL Micro

Te bezprzewodowe zdalne mikrofony umożliwiają bardziej wyraźny odbiór mowy i dźwięku, niezależnie od lokalizacji, w jakiej znajduje się użytkownik. Można je przypiąć do ubrania przyjaciela, członka rodziny lub nauczyciela.

AUDIOMED APARATY SŁUCHOWE

ul. M. Reja 16/18 lok. 2

87-800 Włocławek

tel: 54 426 25 85,   604 479 703

Social Media